Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do facetów którzy od dłuższego czasu są na tinderze i maja za sobą dużo spotkań. Spotkałem się do tej pory z paroma dziewczynami i w jednym przypadku doszło do spotkania w łożku. I tu jedna rzecz mnie mocno zaskoczyła, bo dziewczyna miała owłosioną łiłę. Wydawało mi się, że w tych czasach zdecydowana większość dziewczyn ma ogoloną, ale może sie mylę. I teraz pytanie do osób które się tam więcej spotykały, jak to u was wyglądało procentowo? Ile dziewczyn miało ogoloną, a ile zarośniętą? To absolutnie nie jest zarzut z mojej strony, że dziewczyna miała zarośniętą łiłę (sam nie golę gnoja), po prostu mnie to zaskoczyło - dlatego pytam
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 52
  • Odpowiedz
#!$%@? się z określenia, które jest moim zdaniem świetne - ani nie jest wulgarne, ani jak jakieś zwierzę czy zabawka, ja tę łiłę pożyczam i od teraz używam, dzięki opie! @arahooo
A co do golenia - myślę, że przy ogoleniu na zero dośiadczenie jest troszkę fajniejsze dla obojga. Ale tylko tego pierwszego dnia ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arahooo: żona przystrzyżona, kochanka szorstko ogolona, przyjaciółki ogolone lub pasek rozbiegówki. Ja ostrzyżony.
Włosy łonowe u dziewczyny nie przeszkadzają mi, czasem są fajne. Mam nadzieję że konkretnie. Z fartem.
  • Odpowiedz
@arahooo: nooo jak na tinderzr jedna miala niby ogolona ale jednaknzostawionr, nawet spoko
Osobiscie wole wygolone, ale te 40stki to takie szmaciska ze nie trzebs sie starax tylko piszesz wprost ze dymanko i jadymy
  • Odpowiedz