Wpis z mikrobloga

@R187: nie maja zadnych argumentow poza mozliwoscia zawierania malzenstw. Jak w tej sprawie utworza petycje to uwierze inaczej to argument pozbawiony inicjatywy.

I co ma cherry picking do postulatow? Sprawdziles co to znaczy wgl?
@R187: w sumie podczas rozmow o Imigrantach tez praktycznie nie dalo sie prowadzic rzeczowej dyskusji, emocje byly zbyt duze, teraz tez powoli organizacje lgbt je tworza bo wczesniej kazdy mial ich gdzies.
@R187: Problem został zauważony i został znienawidzony przez ludzi. Gdyby mnie tyczył problem to już bym wolał, żeby mieli mnie gdzieś.

Gdyby pomyśleli to wykorzystali by to, że na świecie jest o tym głośno i zamiast robić burdy z flagami/prowokacjami to by zgłosili projekt obywatelski, 100k podpisów i do sejmu.
Jeśli sejm (a więc PiS) odrzuci, idealna amunicja dla opozycji, że rząd zły i dla ludzi, których problem tyczy, bo mieliby
i zamiast robić burdy z flagami/prowokacjami


@marekseo: No a ile osób robiło te burdy z flagami?

Wiesz ile osób liczy "kolektyw" Stop Bzdurom? DWIE. Margot i Łania, dwie osoby xD

Dwie osoby decydują o losie milinów osób LGBT w Polsce? xD

to by zgłosili projekt obywatelski, 100k podpisów i do sejmu.


Z tego co mi się wydaje to były projekty ustaw o związkach partnerskich ze strony lewicy, jak widać nie przeszły.
@R187: > No a ile osób robiło te burdy z flagami?

Wiesz ile osób liczy "kolektyw" Stop Bzdurom? DWIE. Margot i Łania, dwie osoby xD

Dwie osoby decydują o losie milinów osób LGBT w Polsce? xD


Ile osób je robi to jedno, druga sprawa ile osób broni i przyklaskuje, a szeroko rozumiane środowisko LGBT nie odcina się od tego.
Masz przecież aferę, że Michał "Margot" Sz. nie powinien być karany czy
@marekseo: Nie usprawiedliwiam łamania prawa, ale ciężarówki nadające z głośników hasła typu "polskie środowiska homoseksualne przygotowują społeczeństwo do akceptacji pedofilii" też nie powinny jeździć, a jednak jeżdżą. Tutaj słychać od 1:10
R187 - @marekseo: Nie usprawiedliwiam łamania prawa, ale ciężarówki nadające z głośni...
@R187: Jest to niesmaczne, ale z tego co wiem, nie łamie prawa. Przynajmniej nic o tym nie wiem.
Oba środowiska są dla mnie warte tyle samo, chcą sobie dokopać zamiast usiąść i pogadać na spokojnie.

I Post Scriptum do poprzedniej wypowiedzi:
Podobała mi się ta akcja, https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-04-05/uchodzcy-zyd-gej-i-muzulmanin-upiekli-chleb-dla-polakow-nagrano-reakcje-klientow-piekarni/
Spokojna akcja, która pokazuje, że dużo się nie różnią, prócz tej jednej preferencji łóżkowej.

Albo jak w odpowiedzi do Pawłowicz "Czy wy potraficie być
większość demokratyczna pokaże im kto ma władzę i nic nie dostaną.


@marekseo: Problem w tym, że wyborcy PiSu nie są większością. PiS zdobył 43% głosów, co przełożyło się na 51% mandatów. Gdyby PiS miał 43% mandatów to by opozycja mogła rządzić w koalicji anty-PiS.
Jest to niesmaczne, ale z tego co wiem, nie łamie prawa. Przynajmniej nic o tym nie wiem.


@marekseo: Nie było w tej sprawie wyroków, bo z tego co mi wiadomo zgłaszano do sądu tylko teksty wizualnie z furgonetek a tych audio już nie.
Problem w tym, że wyborcy PiSu nie są większością. PiS zdobył 43% głosów, co przełożyło się na 51% mandatów. Gdyby PiS miał 43% mandatów to by opozycja mogła rządzić w koalicji anty-PiS.


Konfederacja ma te ~7% poparcia, już jest 50%.

I nie każdy, kto nie jest PiSem poparłby.
Hołownia mówił, że podpisałby związki, Lewica że śluby. Mamy około 20%.

PSL nie pamiętam, a PO jest jak kalejdoskop. Raz coś chce, raz się