Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirabelki, co myślicie o odezwaniu się do byłej dziewczyny, co tam u niej słychać, po circa 10 latach od zakończenia znajomości? Ówcześnie mieliśmy po około 18 lat, teraz obydwoje jesteśmy w związkach. Bez żadnych głupich celów powrotu do siebie - po prostu byliśmy dla siebie kiedyś bardzo bliscy i fajnie byłoby wiedzieć co u niej. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f480e26d2fae759452857d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i w ogole uważam ze jeśli spędziliście ze sobą naprawdę kilka lat, a nie nastoletnia miłość to warto. Wiadomo ze w takim wieku po prostu chce się żeby druga osoba która się kochało była szczęśliwa a nie jakaś zawiść. Zwykła rozmowa a skoro o tym myślisz po tylu latach to znak ze tego potrzebujesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyna opcja kontaktu z byłą po 10 latach jest taka, że to Ona do Ciebie napisze pierwsza. I teraz najlepsze. Musisz ją wtedy olać. Olać i zapomnieć. Tylko wtedy w jej pokrętnej logice będziesz coś dla niej wart i tylko wtedy będzie Ciebie platonicznie kochać. To wszystko, mam nadzieję, że pomogłem. Też, zamykam temat.
  • Odpowiedz
@wino88: #!$%@? co Ty, to są pewnie dorośli ludzie już oboje w związkach, szczęśliwi i mający swoje życie. A Ty o jakiejś pokrętnie logice i ze wtedy to ona będzie...

Jeśli ich coś łączyło to myśle ze ona czasem tez coś wspomni
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że nie ma sensu pytać oto innych ludzi. Jesteś ciekawy co u niej, po prostu zapytaj. Odezwie się to spoko, nie odzewie to trudno. Też czasem się zastanawiam co u moich byłych. Z niektórymi mam kontakt i nie ma w tym drugiego dna.
  • Odpowiedz