Wpis z mikrobloga

@bh933901: jedz do Stanów, kariera prawnika stoi przed tobą otworem a tysiące skazanych za handel bronią będą błagać żeby wyciągnął ich taki specjalista xD
Z tego miejsca przepraszam wszystkie psy za porównanie ich inteligencji do twojej
  • Odpowiedz
jedz do Stanów, kariera prawnika stoi przed tobą otworem a tysiące skazanych za handel bronią będą błagać żeby wyciągnął ich taki specjalista xD


@Deska_o0: dlaczego jesteś takim ułomem? Już ci pisałem, że odpowiadam ci na pytanie, co ma konstytucja do tej sytuacji. A ty mi dogmatycznie stwierdzasz, że o konstytucji lepiej niż jej treść świadczy to, jak jest stosowana.

Z tego miejsca przepraszam wszystkie psy za porównanie ich inteligencji do twojej
  • Odpowiedz
@erixon: powinienes miec prawo zastrzelic jak psa kazdego kto na ciebie podniesie reke i siatke. Oduczyloby to takie bydlo jak osiedlowe sebki lub antifa czy zwolennicy blm atakowac ludzi.
  • Odpowiedz
weź przeczytaj co pisałem albo poproś kogoś dorosłego o wytłumaczenie xD


@Deska_o0: ty jesteś w na tym etapie rozwoju, że dopasowujesz klocki do dziurki? I ci słabo idzie?

Zdanie "prawo do posiadania X nie może być naruszone" oznacza, że ani nie można zabraniać posiadania, ani handlu, ani przenoszenia X. Więc konstytucja jasno mówi, że tego klocka pt. "nie można przemycać" nie wstawisz do dziurki "nie można zabraniać". Serio, poszerzenie dziurki młotkiem
  • Odpowiedz
@erixon: no i co, gdzie te dowody na to, że chłopak jest "niewątpliwie mordercą"? Póki co to widzę materiały z tego właśnie miejsca, gdzie
a) ktoś oddaje strzał przed tym Kylem
b) ktoś atakuje od pleców Kyle'a i dopiero wtedy ten strzela

Gdzie te mordowanie z zimną krwią? Chyba że urojenia lewakoidalne wymagają kłamania, że człowiek w oczywisty sposób zachowuje zimną krew w przypadku otoczenia przez fanatyków z antify, wokół którego
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ale my mówimy o treści konstytucji, a nie o tym, jak jest stosowana. Jak już dopasujesz klocuszki i osiągniesz magiczny pułap rozwoju na poziomie 3-latka (uprawniający do układania prostych puzzli), to zrozumiesz, że istnieje różnica między treścią prawa a jej interpretacją. I że interpretacja może być daleko różna od samej treści.

Wracając jednak, tak się pięknie srałeś:

Znasz ty ją czy po prostu przeczytałeś to gdzieś i powtarzasz brednie jakby
  • Odpowiedz
@bh933901: jak już będziesz robił ta karierę prawnicza to mam patent na biznes:
Okradaj policjantów z broni i potem ją sprzedawaj dalej, zgodnie z tym co piszesz to legalne xD
  • Odpowiedz
@erixon mocni w grupie i na internecie. Dla nich każdy biały człowiek to rasista a walczą z islamofobią i homofobią . Hipokryzja level HARD
  • Odpowiedz
@enterex: Strasznie uogólniasz i wrzucasz wszystkich do jednego wora. To tak samo jakbym powiedział, że wszyscy prawacy to faszyści, homofoby, ludzie nienawistni, a osobiście znam kilka dość rigczowych osób, które głosują np na taką konfe ze względu na poglądy na gospodarkę.
  • Odpowiedz