Wpis z mikrobloga

@enforcer: debilizm debilizmem ale typa nie można bronić za to że zamordował dwójkę osób proszę cie. To nawet nie była obrona konieczna bo nie zagrażało to jego życiu, a żaden z antifiarzy nie miał nawet nic co by przypominało broń


@Dej_mi: Racja, Glock to nie broń( ͡° ͜ʖ ͡°), kwas wszedł widzę neuropki
  • Odpowiedz
@Deska_o0: mówimy o tym co jest zgodne z konstytucją, a nie jak wygląda teraz stan przestrzegania prawa w USA. To, że sobie srają na konstytucję to akurat nic niezwykłego.
  • Odpowiedz
@d4wid: Nie, nie mogli i ich reakcja też nie była dobra. Próba wymierzenia samosądów nigdy nie powinna mieć miejsca czy to chodzi o tą grupkę, czy tego nastolatka, który myśli że ma jakąś misję zbawienia świata. Nikt tam im nie powinien dawać broni i nie byłoby takich chorych akcji.
  • Odpowiedz
nikt by się na niego nie rzucił gdyby nie zamordował wcześniej człowieka strzałem w głowę.


@erixon: daj ten materiał gościu, przecież to kluczowy fakt w całej historii
  • Odpowiedz
@bh933901: ale gdzie w konstytucji jest wzmianka o tym że DZIECKO może nielegalnie nabyć broń oraz przemycić ja do innego stanu? Powolujesz się na drugą poprawkę która dotyczy posiadania broni przez dorosłych i nie widzisz w tym nic dziwnego xD
Kończę bo równie dobrze mógłbym dyskutować z psem
  • Odpowiedz
ale gdzie w konstytucji jest wzmianka o tym że DZIECKO może nielegalnie nabyć broń oraz przemycić ja do innego stanu? Powolujesz się na drugą poprawkę która dotyczy posiadania broni przez dorosłych i nie widzisz w tym nic dziwnego xD


@Deska_o0: 17-letnie dziecko XD
Już pomijam, że konstytucja mówi o ludziach, nie o obywatelach osiągających urzędowy wiek dorosłości. Ale ta paniczna próba nazwania gościa mającego 17 lat dzieckiem - toż to złoto.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tak tak to ja robię fikołki, a ty trzymasz się faktów twierdząc że prawo do posiadania broni usprawiedliwia jej nielegalne nabycie i przemyt xD


@Deska_o0: tak, przepisy konstytucji mają pierwszeństwo nad przepisami prawa. Jeśli konstytucja mówi, że można śmiać się z Deskao0, to można śmiać się z Deskao0, choćby istniało 2137 ustaw, że do śmiania się z kogokolwiek trzeba mieć licencję. Po to powstają konstytucje, żeby określić miejsca, których
  • Odpowiedz
Patrząc przez pryzmat tego jak ludzie kończyli sztywni na ulicy leżąc z rozwaloną czaszką po tym jak antifiarze ich w grupie dogonili to nie byłbym taki pewny przy nazywaniu chłopaka przestępcą. Widać na filmie jak ucieka i strzela dopiero w ostateczności.
  • Odpowiedz