Wpis z mikrobloga

  • 9
Mirek 27 Kraków

Zgłoszenie dd9968856aadafb2 z dnia 2020-08-27 14:58:53

Imię: Mirek
Wiek: 27
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Przede wszystkim człowiekiem :). Pracuje w korpo, czasami za dużo, jednocześnie daje mi to satysfakcje, więc nie widzę w tym problemu. Moja dobra koleżanka opisuje mnie jako bardzo pewnego siebie, szczęśliwego człowieka, który mówi to, co myśli, i za to właśnie mnie lubi. Mnie ciężko ocenić, jaki jestem, dlatego ten opis musi być wystarczający :). Mój główny problem z relacjami z kobietami polega na tym, że nie chce mieć dzieci, przez co mimo, że poznaję dużo osób, znalezienie drugiej połówki jest bardzo trudne... (od razu zaznaczam, że nie jestem antynatalistą...)

Wygląd
Wysoki, szczupły, wysportowany (nie mylić z przypakowanym, trenuje sporty wytrzymałościowe, także bardziej w te stronę) Włosy czarne.

Zainteresowania
Nie będę oryginalny: sport (dużo czasu poświęcam na treningi jak i oglądanie), kultura dobrej jakości (książki/filmy/muzyka). Lubię też zjeść w dobrej knajpie i piwa kraftowe. No i oczywiście rozmowy.

Czego oczekuję?
Jak wspomniałem wyżej, szukam kogoś, kto kategorycznie nie chce mieć dzieci. Druga sprawa to dbanie o siebie (tak tak moi drodzy, to nie jest oczywiste) oraz brak problemów z samym sobą.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jakkolwiek. Z doświadczenia wiem, że nie ważne co się robi, ważne z kim :).

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Dzieci tak jak wspominałem - nie. Ślub jak najbardziej, tyle, że cywilny. Używki - w rozsądnych ilościach tak.

Opis jak widać, lakoniczny, niemniej tak jak wspominałem wielokrotnie wyżej - nie chce mieć dzieci i to jest dla mnie kluczowa sprawa, więc co mi z tego, że w każdej kwestii będę się z kimś dogadywać, jak jedna z kluczowych rzeczy będzie dzielić.... Masz podobnie jak ja? Napisz - myślę, że się dogadamy. (nie musisz być z Krakowa :) )

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz