Wpis z mikrobloga

Z prawakami tak już jest

Ubebebe gejuhy nje mogo mieć przywilejów małżeńskich, bo nie wnoszą do społeczeństwa DARU BOMBELKA

A ja na to

Ależ wnoszą, spójrz na zachód, gdzie geje/lesby sobie te dzieci robią i wychowują

No jeszcze nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotnej na ten argument, autentycznie przepala prawakom styki.

https://www.wykop.pl/wpis/51669031/skrajna-prawica-na-wykopie-nie-przestaje-mnie-smie/#comment-183215561
No bez kitu, jak jacyś płaskoziemcy, wyparcie totalne xDD

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow #takaprawda ##!$%@?
  • 8
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Wtedy wkracza fikołkus maksimus: chłop z chłopem nie może mieć dziecka z biologicznego punktu widzenia

odpowiedź: przecież bezpłodne pary stosują in vitro i korzystają z usług surogatek na takiej samej zasadzie jak te homoseksualne

Następnie z reguły następuje wyparcie że to nie to samo, często połączone z wywodem o traumie dziecka, które nie może się wychowywać z biologicznym rodzicem i że to źle.
  • Odpowiedz
no bo z traumą to akurat prawda, nie wiesz jak to wpłynie na dziecko


@szarac: Prawacki fikołek i bzdura.

Są nawet polskie badania, które dowodzą że dzieci w parach homoseksualnych rozwijają się tak samo jak dzieci w parach
  • Odpowiedz
@venividi: znajdą się penwie również badania że jednak ma to wpływ. Nie używałbym poza tym badań psychologicznych jako argumentów bo nie jest to w żaden sposób ścisła dziedzina nauki jak fizyka na przykład a i tam zdarzało się że badania i teorie jednak nie pokrywały się z rzeczywistością ;)
  • Odpowiedz
znajdą się penwie również badania że jednak ma to wpływ.


@szarac: Jeśli znajdziesz i nie okaże się że są zmanipulowane pod tezę, to śmiało poczytam

Nie używałbym poza tym badań psychologicznych jako argumentów bo nie jest to w żaden sposób ścisła dziedzina nauki jak fizyka na przykład a i tam zdarzało się że badania i teorie jednak nie pokrywały się z rzeczywistością
  • Odpowiedz