Wpis z mikrobloga

@Meczuluteru wstawił dziś to zdjęcie (zdjęcie szafki z mieszkania psychopaty)
Ja pi3rdole jak Mysza to wytrzymuje psychicznie.

Pomyślcie sobie mieszkasz z facetem idziesz do pokoju a on siedzi i wącha zużytą bieliznę Ćpuna, idziesz do drugiego pokoju otwierasz szafkę a tam zdjęcia Ćpuna. Są walentynki a on ogląda filmy Ćpuna, jedziecie razem do rodziny a on siedzi na telefonie i ogląda Ćpuna. Zastanawiasz się gdzie Twój facet wyszedł z domu a on wyszedł na tory nagrywać filmy dla Ćpuna. Chciałabyś żeby Twój facet kupił Tobie jakiś prezent? Może jakąś bieliznę dla ożywienia związku? Nic z tych rzeczy, on kupuje bieliznę dla Ćpuna. Budzisz się w nocy zastanawiasz się dlaczego faceta nie ma obok w łóżku? Dochodzą dźwięki z drugiego pokoju więc idziesz sprawdzić i co? On siedzi i rusza skórą góra dół do filmów Ćpuna. Chciałabyś poczuć się doceniona i otrzymać jakiś mały prezent (tak bez okazji) hola hola zapomnij, Twój Centaur musi kupić nowe kamery i podsłuchy by móc jeszcze częściej oglądać Ćpuna. Chcesz tworzyć fajny związek, rozumiesz, że facet też musi czasem wyjść z kolegami na piwo? On jedzie setki kilometrów by pójść na noc do hotelu z Ćpunem.

Można by tak jeszcze wymieniać i wymieniać lecz tu przede wszystkim Mysza powinna wymienić psychopatę na kogoś normalnego. Dziewczyno przestań mu dawać się zastraszać i uciekaj póki jesteś jeszcze młoda.

#kononowicz #patostreamy
Analne_Dildo - @Meczuluteru wstawił dziś to zdjęcie (zdjęcie szafki z mieszkania psyc...

źródło: comment_1598466619t7GYeAkEwNcOwXt3cCODoB.jpg

Pobierz
  • 7
@Stefan_Zaporozec ja też w 100% temu nie ufam, że oni są parą lecz nawet gdyby to była siostra czy ktokolwiek inny to jak można mieszkać pod jednym dachem z kimś kto w szafkach trzyma zdjęcia Ćpuna, wysyła mu bieliznę, wącha jego bieliznę, zakłada podsłuchy/kamery, non stop siedzi w internecie i ogląda tego Ćpuna itd. No k*rwa gdybym ja mieszkał z kimś pod jednym dachem kto by coś takiego robił to od razu