Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirunie drogie, stoję przed wyborem konta bankowego firmowego. Czy jest jakiś bank, który szczególnie polecacie?
Zależy mi na dobrej, funkcjonalnej i przejrzystej aplikacji mobilnej, jako tako sensownej obsłudze klienta oraz czytelnym interfejsie webowym. Oferta opłat przelewów/blików/prowadzenia konta itd. jest w sumie wszędzie podobna.

Prywatnie mam m.in. Millennium, ale trochę mnie tam odstrasza pstrokata aplikacja mobilna, w której nawet nie można wyszukać transakcji po zleceniodawcy...
MBank sobie ostatnio strzelił w kolano, poza tym jakoś nie zachęcają swoją ofertą dla firm.
Myślałem o Alior Banku, ale nie mam o nim zielonego pojęcia.

Ktoś coś? :) Może ktoś ostatnio stał przed podobnym wyborem - chętnie poznam wasze opinie, również dla tych kont nie firmowych!

#bank #bankowosc #kontobankowe #kontonfirmowe #millennium #finanse #firma #przedsiebiorczosc
  • 5
Ing, przy przewaleniu 2k, co nie jest jakąś dużą kwotą konto jest za free, apka mobilna jest dobra, webowa tak samo. Dodatkowo jak sprzedajesz coś online to mają bramkę imoje, z której masz codzienne wypłaty za free.