Wpis z mikrobloga

@Galvay: Takie to najbardziej prowokują biednych facetów, ladacznice ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem jeszcze udają że nic nie wiedzą i idą na policje ( ͠° °)

#!$%@? jak można tak myśleć w ogóle. Od kiedy tęcza prowokuje. Lub kolorowe włosy. Lub kolorowe buty. Od kiedy sam kolor ubrania lub czegokolwiek pozwala na usprawiedliwianie atakowania ludzi i przemoc. Nie ma to jak
@Galvay: @NapalInTheMorning: @Bezbarwnaherbata: Ludzie, nie napisałem, że mnie to prowokuje, tylko że to prowokuje osoby że tak powiem emocjonalnie rozchwiane. Mnie tam #!$%@? co kto sobie wywiesza. Ale wiem, że jest mnóstwo osób, którym tęczowa szmata działa jak płachta na byka. Więc niech się gość nie dziwi, że narobił sobie wrogów i wśród przechodniów i wśród wspólokatorów kamienicy. A potem płacz i skarga do mediów. Ja nie podumał.
Twierdzisz ze policja nie powinna chronić ciężarówek przed bardzo prawdopodobnymi atakami?


@CynicznyMarksista: tak.

Jeśli jednak policja ma wystarczająco sił i środków, aby prewencyjnie ochraniać ciężarówki, powinna też chronić takich obywateli jak pan Błażej. Ale oczywiście dobrze wiemy, że tutaj priorytety stawiane są według klucza ideologicznego.