Wpis z mikrobloga

Trzymałem się keto 1,5 miesiąca, waga spadła o 10kg i wszystko fajnie pięknie, bo samopoczucie było na plus, na treningach niby fajnie, ale...
Poprzedni tydzień byłem na wyjeździe, bez siłowni i trzymania diety, co poskutkowało na pewno wyrzuceniem z ketozy.
Dzisiaj zaliczyłem drugi trening na siłowni po powrocie i miałem wrażenie, że siła na pewno na plus, że jakoś ten trening fajniej szedł i pompa lepsza.
Zastanawiam się czy to kwestia przerwy od siłowni, czy też powrotu do węgli.

Przez to fajne uczucie siły i pompy na treningu myślę o wróceniu do węgli, chociaż trochę się boję że ciężej będzie mi redukować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkokoksy #keto
  • 30
@Skogyr: Nie zaprezentowałeś żadnych badań więc o czym Ty teraz piszesz, przyznałem Ci rację jeśli chodzi o "profesjonalne treningi" ale jeśli chodzi o zdrowie to chociażby na swoim przykładzie widzę już poprawę, przeszedłem na ketozę bo mam problem z alergiami pokarmowymi których mimo licznych testów nie udało się trafnie zdiagnozować a że nie mam już ochoty płacić za kolejne zdecydowałem się na zmianę diety. Na tą chwilę mam znacznie więcej energii,
@NooB1980: chyba #!$%@?, że będę słuchał wypierdzin jakiegoś przychlasta co ma plewy we łbie zamiast mózgu

Nie kolekcjonuje linków do badań, wszystko co tu pisze pisze pro bono, tym lepiej jak ktoś mi nie uwierzy, przynajmniej wiem że nie pomagam za darmo debilowi :)
@Sahkez: Ale Ja Cię nie nazwałem debilem. Gdzie skierowałem te słowa do Ciebie?. Co miałem napisac to napisałem, nie potrzebuję swojego ego jak noob budowac w oparciu o przekonanie kogoś do swoich racji, jeszcze na portalu dla debili. To co piszę piszę pro bono, moje racje są są słuszne, bo zgodne z nauką i rzeczywistością i nie mam powodu by kłamać, oszukiwać, zwodzić, robić sobie sektę węglowodanową jak noob. Uważam ponadto,
@Limonene: nie aby coś, ale jak przelecisz post do dość szybko zauważysz komentarze z jednej ze stron które są dość obraźliwe i agresywne. Odnośnie drugiej strony nie mówię, że takowych nie ma, ale kilka panów wyżej widzę bardzo często pod keto wpisami, którzy wyzywają i są dość agresywni w swoich komentarzach jak typowe sebiki z osiedla.
A ostatnio nawet trafiłem na komentarz jednego z nich, który użył zwrotu wegloglowie jako wyzwiska
nie aby coś, ale jak przelecisz post do dość szybko zauważysz komentarze z jednej ze stron które są dość obraźliwe i agresywne. Odnośnie drugiej strony nie mówię, że takowych nie ma, ale kilka panów wyżej widzę bardzo często pod keto wpisami, którzy wyzywają i są dość agresywni w swoich komentarzach jak typowe sebiki z osiedla.


@Niicooooo: nie wiem która strona jest dla ciebie "jedną" a która "drugą", ale jak dla mnie
@Estetykatopodstawa: A czy w przypadku IBS keto nie byłoby dobrym rozwiązaniem, myślałem także o food map ( wiele z tych rzeczy się sprawdza ale np bo brokule dobrze sie czuje). Dodam, że jestem chudzielcem. Co mam wybrać. Chyba że dieta mieszana, przed basenem posiłek węglowy lub węglowo białkowy, potem to samo, a wieczorem białkowo lub białkowo tłuszczowy, a w dzień kiedy nie idę na basen same niskowęglowodanowe posiłki.