Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy pojawienie się Shwartzmana w stawce sprawi że Kvyat straci poparcie rosyjskich oligarchów i jego obecność stanie się zbędna? Co myślicie o kupnie przez Rosjan haasa i wsadzeniu tam dwóch rosyjskich kierowców?
#f1
  • 11
  • Odpowiedz
@PoteznaLokomotywa: bardziej prawdopodobne jest według mnie, że Haas będzie przedłużeniem Ferrari które będzie tam umieszczać jednego swojego kierowcę. Pewnie jak po sezonie odejdzie Grosjean to pojawi się plan na usytuowanie w którymś zespole Schumachera lub Schwarzmana. A jest jeszcze Ilott w obwodzie. Ferrari na rękę będzie posiadanie kierowców rozwojowych w Alfie i Haasie mając taki potencjał wśród juniorów
  • Odpowiedz
@vasos: To wszystko przy założeniu że Haas pozostanie zespołem satelickim ferrari. Różnie może być jeżeli zostanie przez kogoś odkupiony, osobiście nie chciałbym kolejnego bolidu napędzanego technologią mercedesa w stawce :/
  • Odpowiedz
@PoteznaLokomotywa: Haas po tegorocznych silnikach Ferrari też nie będzie chciał jakoś na siłę szukać porozumienia, zakładam jednak, że do 2022 roku Haas pozostanie satelickim zespolem Ferrari, a w 2022 kto wie, może jakiś nowy konstruktor silników, albo zupełnie nowy inwestor
  • Odpowiedz
@PoteznaLokomotywa: hass+mercedes? Myślałem wczoraj nad Orlen sauber+mercedes ale doszedłem do wniosku ze mercedes dzis jest jutro moze nie być a ferrari jest od początku i wtedy zostajesz z niczym.
  • Odpowiedz