Wpis z mikrobloga

Gdy twój znajomy Amerykanin z którymś kiedyś piłeś piwo razem i nie znał ani słowa po niemiecku, po kilku miesiącach napisze Ci na FB po niemiecku...

Na początku zignorowałem wiadomość, bo myślałem, że to inny mój niemiecki kolega, po kilku godzinach sprawdzam ponownie, a to mój Ahmed który nauczył się Niemieckiego dla mnie :o

Trochę po pijaku rok temu uczyłem go niemieckiego aby się dogadał ze mną ale słabo szło, dziś mówi biegle <3

#przyjaciele #niemiecki #niemcy
  • 3
@aptitude
kiedyś jeszcze u mnie w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też, no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem
a rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też, no


@aptitude: nie napisałeś najciekawszego - jaką metodą się uczył