Wpis z mikrobloga

@milejska: Czytałem tamte komentarze i post gościa. I czemu kasujesz mój komentarz? Widzę, że manipulacja to twoja silna strona. Radzę usunąć konto. Żelki to nie jest wybitna forma pożywienia tylko żarcie do nawpieprzania się - może komuś nie smakować, nikt nie ma z tym problemu. Dziwi tylko inba, którą odwalasz na cały wykop. Radzę usunąć konto bo wygląda to jak atak konkurencji.

Odpowiadam tutaj bo durna pinda mnie również zablokowała, mimo tego, że toczyła ze mną dyskusję. Wywalić tą patologię z wykopu. Ledwie zielonka się skończyła, a inba na cały świat.
#gusto #afera @ecco
MZ23 - @milejska: Czytałem tamte komentarze i post gościa. I czemu kasujesz mój komen...

źródło: comment_1598295436XQqwDb2mUgmkkwDJjhNVqE.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MZ23: Kasuje, bo mnie obrazasz! I dlatego usunelam komenatrz cytujac Twoja wypowiedz i odwolujac sie do niej. PRosze mnie nie wolac, bo nie bede z Toba dyskutowala juz skoro taki niski poziom reprezentujesz
  • Odpowiedz
  • 0
@zartos: Dzieje się tylko tyle, że baba z kijem w dupie traktuje żelki jakby to była kolacja w wypasionej restauracji. Może komuś w łatwy sposób u----ć biznes, a jak po Tobie widać poparcie nudzących się inbowców ma spore.
  • Odpowiedz
  • 0
@zartos: Dokładnie - żelki to nie jest produkt, który ma cudownie pieścić kubki smakowe. To jest żarcie do wpitalania w ilościach hurtowych przy filmie czy innej okazji. Rozumiem, że może komuś nie smakować, podobnie jak mi k---a nie smakują wiśnie w czekoladkach. Ale nie o--------m wszystkich producentów w internecie, że j------h wiśni nie lubię.
  • Odpowiedz