Wpis z mikrobloga

Dobry czlowieku prowadzący #jarchiwum #wonziu. Dzięki za prowadzenie i doskonalenie strony. Mam jednak pytanie/prośbę. Podpowiesz mi jak zedytować obecny CSS aby player był na pełnej szerokości (poza czatkiem) oraz na środku jeśli chodzi o wysokość, nie na górze? Zwykłem oglądać strumyki w takim formacie - skurczony Czatek i czysty obraz po lewej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1598284717iLRui9MK3VgzA9v9UonqKU.jpg
  • 9
@szczesliwa_patelnia: Tą przestrzeń po lewej usuniesz usuwając margin dla .Layout_* .PlayerContent_wrapper* daj dipslay: none (ale to już chyba masz), a dla .Player_wrapper* ustaw grid-template-rows: auto; zamiast: grid-template-rows: calc(100vh - 100px) 100px; I wtedy video powinno być na całej stronie i czat tylko po lewej.

Tylko w aktualnej wersji mogą być problemy z customowymi stylami bo nie wiem czy nazwy klas nie będą się zmieniać w przypadku nowego builda.
Pobierz
źródło: comment_15982856725lhm4IWmnTDjqGSqmiY6MR.jpg
@szczesliwa_patelnia: Szerokość czatu zmienisz dla: videowrapper_*: grid-template-columns: 1fr 365px; <- druga wartość 365px na taką jaką chcesz.

Ogólnie jeśli chciałbyś mieć pewność, że nie stracisz tych styli po zmianach z mojej strony to możesz sobie zrobić forka repo zedytować co tam chcesz i uruchamiać to lokalnie, tylko zapytania musiałbyś jakoś proxować bo będzie sapać o CORS: https://github.com/schriker/jar-next