Wpis z mikrobloga

@Gaku745 #!$%@?, czego ty ode mnie chcesz kobieto? XD Umiesz czytać ze zrozumieniem, że przyznałem ci przecież rację, czy każdemu musisz odpisywać agresywnie? Coś tam wiem o Rzymie więc chciałem dodać dodatkowe informacje od siebie.
  • Odpowiedz
@Gaku745: to ze ktos podnosi reke nie znaczy od razu ze hailuje, glupotą jest przyrownywanie kazdego takiego gestu nazizmowi, wielu ludzi juz o tym zapomnialo, w koncu minelo wiele lat i nie ma co tego wypominac niemcom, Ci ktorzy wszedzie widza nazistow powinni zbadac sie czy nie maja czasem paranoi
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: xD tak, wiem, on tylko wietrzył pachę xD a palce akurat same tak mu się ułożyły.

Jak przyłapiesz złodzieja z ręką na stole to on też będzie się tłumaczył że "to nie moja ręka".
  • Odpowiedz
@Gaku745: troche kiepskie porownanie, tez mam go porownac do dzieciakow w szkole zglaszajacych sie do odpowiedzi i wmawiac ze kazdy z nich to naziol? Moze gdyby zaczac ignorowac takie gesty to nie mial by nikt potrzeby tego uzywac
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: a myślałeś o tym żeby zwrócić uwagę na kontekst wydarzenia, okoliczności, miejsca, czas oraz otoczenie w jakim miało miejsce hailowanie?

Muzeum Auschwitz - Tweet (z którego pochodzi zdjęcie i nagranie)

Heil miał miejsce w trakcie pochodu nacjonalistów w Katowicach pod hasłem "nie tęczowa, nie czerwona tylko Polska narodowa", po co miałby heilować? Bo się zgłaszał do odpowiedzi?

Próbujesz udawać głupka?
  • Odpowiedz