Wpis z mikrobloga

@Chudy_: myślę że nie ma czego się bać - społeczność wykopu wydaje się być inteligenta, i wiedzą co to jest przeglądarka - Bo IE to faktycznie przeglądarka - ale komputera odwiedzającego stronę.
@RazorX63: Jakbyś zobaczył statystyki to zdziwiłbyś się ile osób jeszcze korzysta z IE. Oczywiście na wykopie pewnie jest to trochę mniejsza ilość, ale ciągle może stanowić problem.
@matix32: dobry żart :D. Mylisz użytkowników, którzy są zarejestrowani, komentują i stanowią nikły % osób odwiedzających stronę z tymi, którzy tworzą tu największy ruch i na których się tu zarabia. Sorry, ale takie są fakty, przykro mi że zburzyłem Twój wspaniały obraz.
@m__b: Myślę, że jak ktoś będzie miał niekompatybilną przeglądarkę to wyświetlicie ładny czytelny komunikat i linki do pobrania więc odsetek ludzi którzy nawet tego nie potrafią zrobić będzie bardzo mały. I chyba to lepiej, że ten odsetek nie będzie przeglądał wykopu.

A w razie czego zawsze jest wersja mobilna.
@m__b: Hmm... a jakie faktyczne korzyści będą dla użytkownika?

Skończy się w końcu przeładowywanie strony po dodaniu komentarza/edycji?

Po przejściu na inną zakładkę też nie będzie przeładowania strony?

Nie? No to po co to? :P