Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady!
Aktualnie mam S8 ktorego bateria trzyma jakies 2h z wlaczonym ekranem i nawigacja - czas na zmiane.
Myslalem o S20 Ultra ale caly ten szajs z Exynosem w Europie jest irytujacy.
Kiedy tak myslalem kupic czy nie kupic, zamowilem OnePlus 8 (nie Pro) za 450 EUR
No i fajnie, dobra okazja.. ale ciagle wydaje mi sie ze bede niezadowolony bo tak troche na pol gwizdka telefon, a nie lubie czesto zmieniac
P40 Pro kusi, ale jest problem z GMS, tak wiem ze mozna kombinowac ale ogolnie nie chce skonczyc w sytuacji gdzie nie bede mial dostepu do banku...
Kusi tez Note20 Ultra ale mialbym za niego 2.5 OnePlusa, no i znowu ten Exynos

OnePlus wydaje sie fajny za ta cene, ale moge spokojnie kupic cos drozszego tylko czy jest sens placic 2 razy wiecej?

No i inna sprawa ze w tym roku czlowiek siedzi w domu i telefonu nie uzywa wiec czy jest sens wywalac kase? Z drugiej strony trzeba niedlugo skoczyc na wakacje wiec fajny aparat by sie przydal

Jak zyc, ktos cos?

#android #telefony #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
@KierownikW10: Aparat właśnie wydaje mi sie jednym z wyznaczników telefonu w dzisiejszych czasach.
Miałem ochotę na zoom optyczny przyznam szczerze.
Brak certyfikatu IP68 chociaz jak rozumiem wodoszczolnosc powinna byc na tym samym poziomie co Pro.
Brak jacka, ale to juz ogolna przypadłość nowych telefonów
No i niestety tego OnePlus 8 w tej cenie złapałem w kolorze czarnym, który wygląda zwyczajnie .. nudno, ale i tak pewnie jakas obudowa na to pójdzie
  • Odpowiedz