Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°) #mbank znów mi pobrali prowizję za kartę mimo że cały czas nią place w sklepach.
Czyżby znowu się regulamin zmienił?
A może płatności zbliżeniowe się nie liczą jaka transakcja kartą?

#bank #banki
  • 7
@lord_z: Jaki jest sens korzystania z mbanku, z którym są ciągłe przeboje?
Mam konto w getin banku od lat. Mają od początku chyba najlepsze zabezpieczenia konta, kiedy były afery z włamaniami w innych bankach to ja się dziwiłem - jak? Bez telefonu przypisanego do konta, znajomością pełnego loginu i hasła (hasło wpisujesz wyrywkowo wg. losowości) przecież to niemożliwe, teraz nawet jak chcesz na konto wejść z innego niż zapisane urządzenie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lord_z: mam ekonto od x lat w #mbank więcej niż 10napewno w kwietniu kończyła mi się ważność karty debetowej więc zamówiłem nowa od tamtej pory muszę bulic 7zl prowizji za kartę co miesiąc. I teraz dzwonię i pytam od kiedy wprowadziliście ta opłatę ? Babka na infolinii mówi że od sierpnia tamtego roku, to ja się pytam jakim cudem nie płaciłem prowizji aż do kwietnia ?! Pytam więc czy jest jakaś
@paniczhrabi: ( ͡° ͜ʖ ͡°) to u mnie jest dokładnie taka sama sytuacja.tez mam konto od dawna i tez wymieniałem karte po utracie ważności.I mimo ze cały czas nią płace mam pobrane opłaty w marcu ,kwietniu,lipcu i sierpniu .Dlaczego maj i czerwiec omineli nie mam zielonego pojęcia .