Wpis z mikrobloga

@gokusan: Tak sobie czytam historię tej Pilaszewskiej i kurcze wszystko to takie przewrotne. Alina w wykonaniu Pilaszewskiej sprawia wrażenie super miłej babki, a na planie nie dało się z nią pracować. Kipiel-Sztuka w Kiepskich gra matkę-polkę katoliczkę użerającą się z pijącym mężem, a prywatnie jest ateistką i sama jest (aktualnie niepijącą?) alkoholiczką. Dariusz Kowalski jako Tracz to cyniczny biznesmen o naturze gangstera, który przy każdej okazji nadarzającej się okazji wbija
  • Odpowiedz
żakowa w miodowych latach grała fatalnie


@pasterzzxc: Nie grała fatalnie, tylko Pilaszewska zbudowała bardzo mocno charakterystyczną Alinę i potem wszyscy podmianę przez ten pryzmat oceniali. Żakowa w Ranczu stworzyła bardzo dobrze postać Solejukowej i podejrzewam, że nawet świetni aktorzy nie daliby rady podmianie. Byłaby taka sama sytuacja jak w Miodowych, gdyby ktoś musiał ją zastąpić. Poza tym, z serialami, zwłaszcza tymi wielosezonowymi, to jest inna bajka, niż z filmem czy
  • Odpowiedz
Z mojego wywiadu wynika że Pilaszewska prywatnie jest trochę taką Alutką. Postrzega ten zawód bardzo artystycznie i tak jak ktoś wyżej pisał po rozpoczęciu realizowania autorskich odcinków, a nie tych opartych na oryginale bardzo narzekała na ich poziom i chciała opuścić serial


@markkk92: dziwna deklaracja zakładając, że.pozniej grała w Barwach Szczęścia, czyli telenoweli z TVP

Głównym problemem było to że Pilaszewskiej nie odpowiadał poziom serialu, że dla niej granie w
  • Odpowiedz
@gokusan pani Żak jest bardzo dobrą aktorką, jednak Alina była jedną. Od dzieciaka kochałem się w Kasi z 13 posterunku ale potem uznałem z wiekiem, że chciałbym mieć żonę jak Alina. Ta pierwsza bo miała w sobie to coś, urok niesamowity i hart ducha. Feministki powinny ją nosić na sztandarach.
  • Odpowiedz
@TaiFunsS: po prostu Pilaszewska pasowała do tej roli jako ciepła babka, kura domowa służąca mężowi a Żakowa jest z twarzy raczej chłodna i bardziej pasuje do wyzwolonej bizneswoman niż do kury domowej
  • Odpowiedz
Dla mnie na określenie wybitna aktorka to zasługuje Kinga Preis.


@kotelnica: podobna, choć według mnie lepsza aktorka to Izabela Dąbrowska. Zazwyczaj gra kobiety u boku silnych mężczyzn, samotne matki lub inne doświadczone kobiety ale zawsze jak ją widzę to doceniam jej talent.
  • Odpowiedz
@gokusan: Największy rak to i tak była kontynuacja z przeprowadzką na domek, o jezuu raz trafiłem na jakiś odcinek to nie dość, że scenariuszowo nędza to i technicznie to było jakieś kuriozum. Spokojna scena rozmowy Norka z Karolem a w tle muzyczka jak z jakiegoś filmu gangsterskiego.
  • Odpowiedz
@gokusan: Stara Alina miała w sobie takie ciepło i rezolutność, praktycznie każdy kolega Karola i jednocześnie Janusz przed telewizorem myślał sobie "ale ten Karol ma szczęście". Nowa Alina pozowała na uwodzicielską zołzę, wiecznie krytykującą wszystko swoim zblazowanym głosem. Nawet wydaje mi się że jej teksty stały się dużo słabsze. Nie pasowało mi to strasznie i do dzisiaj jakoś nie mogę znieść tych nowszych odcinków.
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: WTF xD Ale rozwalają mnie zawsze na tubie filmiki w tym stylu, jakaś azjatka coś gestykuluje, równie dobrze możnaby CJ'a nagranego z San Andreas tam wstawić tak się gibającego - byłoby to tak samo poważne xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Marmite akurat to źródło to najlepsze źródło powiązane z Barcisiem, on sam tam moderuje, a administratorzy z tego forum są dziś np. adminami jego fp. Widywał się z tymi ludźmi na żywo.
  • Odpowiedz
żakowa w miodowych latach grała fatalnie ale w ranczu już idealnie odwzorowala swoją postać


@pasterzzxc: nie oglądałam rancza namiętne, ale doznałam małego szoku, kiedy po kilkunastu odcinkach zorientowałam se, ze Sulejakowa, to pani Żak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fantastycznie zagrana postać.
  • Odpowiedz