Wpis z mikrobloga

@PanBulka: wiesz tak do robienia stron to malo co, ale raczej przy projektowaniu jakichś elementów lub własnie logo to się może przydac, a za bezcen okazja to wziąłem.
@PanBulka: no wiesz, nie wszystko latwo myszką zrobić, czasami niektórzy robią tak, że rysują na kartce, potem skan i wtedy sie z tym pieprzą. jakieś elementy, która mają wyglądac jak właśnie rysowane czy cuś, a jak ułatwić hmmwlasnie chce się dowiedzieć, bo np przeszkadza mi to, że zamiast tak przeciągać myszkę to ona wskakuje na miejsce gdzie jest pen, albo np ze jak jest na malej wysokosci to tez chwyta i
@Crecha: no to się przyzwyczaj, bo tak już jest :P dla mnie to właśnie zaleta, że kursor leci tam gdzie dotkniemy, a nie tak jak myszką trzeba jeździć ;)

Czasami miałem takie jazdy, że zostawiałem rysik na tablecie podłączonym, brałem myszkę, a ta stoi w miejscu. za pierwszym razem trochę minęło, zanim się zorientowałem, że to przez to, że tablet łapał tego leżącego rysika
@Crecha: No trochę się napracowałem, ale i tak nie jest idealnie. Za każdym razem jak na to spoglądam, widzę nowe błędy :(

Może jak będę mieć nową pracę, to znowu zacznę rysować. Bo teraz wcześnie rano pracuję, więc nie mogę po nocach siedzieć, a tylko w nocy mam wenę twórczą :(
@Crecha: Nigdzie się nie uczyłem, czego strasznie żałuję :( Rysowałem już od małego, ale nigdy się za to porządnie nie zabrałem. Zawsze tylko tak w domu, amatorsko. Dlatego właśnie nie znam nawet podstawowych podstaw i pewnie pełno jakichś prostych błędów popełniam, o których nawet nie wiem. :(