Wpis z mikrobloga

Mirki jak znalezc jakiegos rzeczoznawce w #uk ktory oceni jakosc materialu i coz spowodowalo uszkodzenie? Razem z kuchnia kupilismy panel dekoracyjny. Po pol roku laminat zaczal odchodzic od boardu, odkleja sie po prostu. Na zewnetrzej stronie widac przerwe miedzy laminatem a boardem a w innych miejscach czuc pod palcami ze sie odkleja, bo sprezynuje przy dotknieciu. Dostalismy odpowiedz ze zostal zle zamontowany. Nawet jesli by tak bylo nie powodowaloby to odklejania sie laminatu na calej powierzchni. Jak dobiegac swoich praw? Chcielismy zwrotu pieniedzy, £399 funtow piechota nie chodzi...
#anglia #reklamacja #meble #stolarstwo #drewno
petugh - Mirki jak znalezc jakiegos rzeczoznawce w #uk ktory oceni jakosc materialu i...

źródło: comment_1598007612AL7C62h2YLmomqKDmsPPet.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blakker: Mam paragon na wszystko do kuchni. Chodzi głównie o to czy jest jakiś taki rzeczoznawca w #uk który się takim czymś zajmuje i da mi na papierze że to nie błąd w przyklejaniu a wada materiału
@petugh: ktoś wam to robił czy sami? Jak najbardziej macie szanse, aż dziwie się ze sprzedawcą próbuje się wymigać od odpowiedzialności. Ale złóż podanie do Small Claims Court
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mister_pink: @piwniczak: Mąż sam przyklejał, ale zajmuje się takimi pracami na codzień więc nie sądzę żeby źle to przykleił. Na krawędzie faktycznie powinien listwy przykleić ale nie wierze ze miało to wpływ na cały panel zwłaszcza że tam gdzie jest kuchenka nie ciągnie się to od brzegu a są po całym panelu miejsca gdzie się odkleja i łatwo to wyczuc. Wysłałam zdjęcia i filmiki a odmówiono zwrotu.. Myślałam że nie
: Mąż sam przyklejał, ale zajmuje się takimi pracami na codzień więc nie sądzę żeby źle to przykleił.


@petugh:

Napisz mi proszę jaką wadę może mieć surowy mdf i sztuczny laminat żeby po pół roku zaczął się sam odklejać?
Ewidentny błąd przy klejeniu: niewłaściwy docisk, zły klej, za mało kleju, za długi czas otwarty kleju, niewłaściwa temperatura klejenia.
To ze twój mąż robi takie rzeczy na co dzień nie oznacza że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mister_pink: Tylko dziwnie właśnie z tylko w niektórych miejscach odchodzi a nie od brzegów czy po całości. Tak czy inaczej chce mieć opinie jakiegoś rzeczoznawcy. Tylko nie wiem jak takiego znaleźć