Wpis z mikrobloga

@Gorasul: pa na jakim rowerze jeździ. Jaki normalny facet jeździ na babskich rowerach oO.

@Del_Piero: ja w sumie też, ale dlatego, że nie słucham radia, więc w tym roku słyszałem to może z 10-15 razy, więc się osłuchało za bardzo ;)
  • Odpowiedz
@simperium: Nie. Ten facet mógłby być partnerem Ycnamocaby w wieku siedemnastu lat lub młodszym bratem Ycnamocaby w wieku trzydziestu lat. Chociaż i tak wygląda stosunkowo dobrze.

Stosunkowo= w stosunku do większości mężczyzn w jego wieku obecnie

stosunkowo dobrze= niedobrze dla mnie
  • Odpowiedz
@simperium: A czemu ma mi przeszkadzać to, jak nosi się obcy dla mnie facet? Póki nikomu nie robi krzywdy to może nawet i różowe spodnie w słoniki nosić, a do tego przepasywać się apaszką w kolorze turkusowym.
  • Odpowiedz
@SiekYersky: w sumie, jeśli chodzi o polską muzykę pop, to w sumie ciekawe podejście do kwestii miłosnych songów. Nie ma wycia o utraconej miłości, tylko temat ugryziony z zupełniej innej strony. Ponadto, ciekawe są wstawki w stylu nie obchodzi mnie to-o-o. Całkiem dobrze zrobiona piosnka.

@kayleigh1507: ach, ja nie pytam, czy ci nie przeszkadza jak się nosi obcy facet (zgadzam się z tezą, że dopóki ktoś
  • Odpowiedz
@simperium: To nie jest mój ideał męskości, ale nie wypowiadam się za resztę kobiecego świata. Nie mam sprecyzowanego typu, za każdym razem wpadam w sidła innego (z wyglądu i charakteru) faceta, więc też nie umiem opisać, jaki ma być ten jedyny. Jedyne, co mają wspólnego, to to, że są niegrzeczni i mają niebezpieczne pasje.
  • Odpowiedz
@simperium: To kwestia subiektywna. Dla mnie przede wszystkim charakteru. Wygląd też się bardzo liczy, ale jeśli ktoś mieści się w widełkach, to można nad nim popracować. Chociaż nie wydaje mi się, żeby mężczyzna o pożądanych przeze mnie cechach charakteru miał tendencje do metroseksualnych ubrań.
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: niebiezpieczne pasje? :D W sensie, diler bronią, czy sporty ekstremalne? ;)

@ycnamocaba: No właśnie, chyba jest generalnie tak, że im bardziej metroseksualny, tym mniej męski pod względem charakteru (generalnie jest to powiązane jakoś cudownie ze sobą ;)) ?
  • Odpowiedz