Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Prawie ja złapałem w czapke ale się wymsknela i poleciała 10m w krzaki teraz jej nie widzę, eko patrol dopiero o 20, taka średnio wypłoszona próbowałem ja pogłaskać czy coś dać to odskakiwała kawałek dalej

Jakieś pomysły z 10min posiedzę może wyleci z krzaków bo lubi zżerać ze ścieżki krzaki a Zara ktoś ją potrąci #pytanie #warszawa #zwierzeta #papuszkaboners
źródło: comment_1597940710vJn16c2eHUgyZ7EDC8kHtU.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? #!$%@? zwinna jest poluzowałem dla jej dobra czapke i #!$%@?ła jak dzwoniłem ponownie na straż że mam ja xD znowu muszę czekać aż się jaśniepani zechce wrócić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakby ktoś przyjechał to byłoby super bo eko patrol za 1h a ona raczej za bardzo ruchlwia nie jest nie ucieka daleko i wraca skubać trawę przy ścieżce a ja tu muszę roweru pilnować jej i jeszcze przy akcji szukać momentu aby niktnie nie rozje hal xD
@beer_man ja ostatnio złapałam chyba szpaka. Koło 19 zadzwoniłam opowiadając historię która się przydarzyła, powiedzieli mi że może trochę potrwać zanim przyjadą, bo mają dużo zgłoszeń... po 20 może podjadą... Zorganizowałam mu domek i jedzonko. Myślałam, że o mnie zapomnieli bo dobijała 22, lecz się zdziwiłam gdy przed 23 dostałam tel, że ekopatrol jest u mnie pod blokiem i czekają na poszkodowanego ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wszystkoalbonic: @Promozet1: @beer_man: @to_niezle: @bazylczuk: @keczap666: jak coś to przyjechali o dziwo zgodnie z czasem o 20, ale powiedzieli że odrobinę za wysoko jest to nie dadzą rady trochę za krótki wysięgnik zresztą gościu powiedział że one sobie dają radę i przeżyje zimę na spokojnie bo w Berlinie już zaczynają żyć. Ale mówi że spoko nic się nie stało że im czasu trochę zmarnowałem xd
@ButtHurtAlert: Czekaj czyli przyjechali i olali temat nie próbując jej w ogóle łapać bo sobie przeżyje? No fajnie tylko jak to domowe to zaraz jakiś kot to #!$%@? czy inny lis, niezła wyjebka. To była sobie papuga...Z tym przezimowaniem biorąc pod uwagę jakie mamy zimiy to może jeszcze, ale i tak sobie nie poradzi.