Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #zdrada #przegryw
Miałem dziewczynę, która kochałem nad życie, przeszliśmy razem dużo, ale okazało się, że mnie zdradziła.
Nie dość, że straciłem najważniejszą i jedyną osobę w życiu, bo całe życie byłem sam to jeszcze usłyszałem, że nigdy nie było dobrze w łóżku. Nie dziwię się, bo bylo naprawdę słabo przeze mnie. Leczyłem się cały czas, ale to nic nie pomagało.
Nawet nie wiecie jakie to #!$%@? uczucie gdy nie dość, że tracisz kogoś przez kogo w końcu czułeś że żyłeś, to jeszcze nigdy nie dac jej tego co da jej ktokolwiek inny, bo nie może być gorzej niż ze mną. Że ten gość robił z nią to o czym ja marzyłem, ale nigdy się nie udało, bo kończyłem natychmiastowo. Z racji tego, że wyglądam dosyć dobrze, dostaję propozycje fwb od innych poznanych dziewczyn, ale nawet nie mogę skorzystać. Czuję się jak ścierwo. Każdy mówi na mnie fuckboy, a ja nie zadowoliłem kogoś kogo kochałem, i nigdy nie zadowole żadnej kobiety, bo nic mi nie pomaga. Czuję się jak ścierwo. Wolałbym już być brzydkim trolem niż mieć duże możliwości i nie móc skorzystać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3e89f18fce6809e1a68d1d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Terapia: u psychologa/psychiatry, chociaż możesz zacząć od seksuologa. Wydaje mi się, że problem może tkwić gdzieś w psychice. Nie obwiniaj się, bo to nie jest twoja wina. To, co zrobiła twoja dziewczyna może i ma powód, ale nie jest czymś, co powinna i mogła zrobić.

Gwarantuję ci też, że jest mnóstwo dziewczyn, które nie mają wielkich wymagań w tym temacie (wiem, że to może nie najlepsza sytuacja, ale nie każda