Wpis z mikrobloga

#!$%@? #netflix to jednak jest rak. Zrobili film o 11 letniej dziewczynce, która jest zafascynowana taneczną grupą twerkową(sic!) i "she is searching for feminity". Do tego przed chwilą zmienili opis z twerku na "free spirit dance Group" Anulowałem suba, odpiąłem kartę i wracam do prime video zostawiając też HBO. Szkoda mi wielu rzeczy, ale nawet złotówki już nie zapłacę za to ideologiczne gówno. #netflix #bekazlewactwa #choryswiat
Pitorro88 - #!$%@? #netflix to jednak jest rak. Zrobili film o 11 letniej dziewczynce...

źródło: comment_1597934299IRtq2wcNaFusBkBNKRGZnW.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
za Wikipedią"twerking crew called cuties". Weź walnij baranka w ścianę zamiast tłumaczyć to gówno


@Pitorro88: a to jak masz zamiar zrobić film o tym jak współczesna popkultura seksualizuje dzieci i że jest to złe to zrobisz film o zakonnicach a na plakacie dasz starsze panie w golfach?

Filmu nie widziałeś i dorabiasz sobie przekaz filmu pod własną wizję świata po przeczytaniu zdania opisu (który to został właśnie tak napisany żeby zrobić
  • Odpowiedz
@Morf: mhm naaa baaaank. Obrzydliwe to jest i tyle. Możesz pisać takie epopeje, ale to nie jest pierwszy taki "wyczyn" netflixa. A opis przeczytałem i zdania nie zmienię.
  • Odpowiedz
@Morf: a widziales chociaz zwiastun pajacu? zadałem sobie troche trudu i to zobaczylem. to jest obrzydliwe. W łeb sie jebnij. Wyginajace się i kręcące dupa 11 letnie dzieci, ale hej to ma pokazać ten problem! Żeby pokazać problem gwałtu trzeba kogoś zgwałcić? A po co ja w ogole odpowiadam. Tyle tu jestem i się nie nauczyłem.
  • Odpowiedz
@may_made_me wysyłasz mi prywatne wiadomości z tym pytaniem i teraz tutaj???? Nie nękaj mnie! Już Ci pisałem, bo cię zczarnolistuje. Powiedziałem Ci po twoich prywatnych wiadomościach żebyś przestal. Masz coś z czytaniem ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz