Wpis z mikrobloga

Jak chcesz się zbuntować to strajków przeciw władzy/ określonej grupie ludzi w rządzie, a nie przeciw innemu człowiekowi zwiększając szansę na zarażenie go lub nawet śmierć.
  • Odpowiedz
@Old_gamer1988: każą nosić maseczki żeby nie zarażać innych więc nie zakładam żeby pokazać bunt wobec władzy :D

Polska patriotyczna walka o wolność na miarę 21 wieku. Niedługo będą ulicami spacerować specjalnie a nie jak posłuszne bydło chodnikiem.
  • Odpowiedz
@prosty_banan: @WykresFunkcji: @tomeczek: @harnasiek: @girabaldi: ale wy jesteście fest jebnięci. Uroiliście sobie, że nienoszący maseczek próbują strugać jakichś żołnierzy wyklętych, że tacy jak @Old_gamer1988: czy ja specjalnie robimy wam na złość. My wam niczego nie robimy, nie namawiamy was do ściągnięcia tych maseczek, noście sobie jak chcecie. Zwyczajnie śmieszą nas absurdalne ograniczenia, które nam się narzuca i zarazem wkurza, że
  • Odpowiedz
@Lonowy_barber: a jakieś inne argumenty poza "WuADza ZuA, KAGANCE DAJO, My BuNtOWniKi"? Bo to jest frustrujące i po ludzku wkurza, że macie mentalność żołnierzy wyklętych i kompleks sebiksa spod bloku
  • Odpowiedz
@Lonowy_barber: gruba projekcja, nie chce mi się teraz Tobie cokolwiek udowadniać, wrzucałem tu kiedyś swoje zdj żeby zgasić podobnego lamusa do Ciebie bo chciał żebym "pokazał formę", klawiaturowy wojowniku. Coś jeszcze wygrzebiesz?
  • Odpowiedz
@Lonowy_barber: nastepnym razem powiem chirurgom albo innym lekarzom żeby nie nosili maseczek bo są niewolnikami rządu i one nic nie dają po random na wykopie tak pisze XD
#!$%@? się w łeb i zacznij w ramach buntu chodzić po ulicy zamiast po chodniku
  • Odpowiedz
@prosty_banan: nigdzie nie musiałem grzebać, widać to od razu po wejściu na twój profil, bo napisałeś to kilka godzin temu xD i ty byś chciał kogokolwiek zgasić xD ze spuszczoną głową wpełzłbyś pod kamień, jak to zwykle takie wypłosze mają w zwyczaju

@tomeczek: nikt ci nie każe niczego mówić chirurgom, sam sobie tworzysz argumenty na które odpowiadasz
  • Odpowiedz