Wpis z mikrobloga

Założyłem badoo i to serio mieliście rację. Na Badoo same ukrainki, niezbyt urodziwe dziewczyny, feminazi, kary y z dzieciakami. Wczoraj widziałem na badoo karyna 22 lata z tatuażami i w koszulka Śląska Wrocław i opis że ona jest nieśmiała i chce być kochana a faceci jej nie szanowali i ona to takich już nie chce. No tak teraz to pozostaje tylko beciak który przyjdzie wyremontuje mieszkanie i zaopiekuje się bombelkiem. To była najczystsza 101% karyna jaką widziałem w życiu. Mało jest wartych uwagi dziewczyn. W sumie na Tinderze podobnie tyle że na badoo masz wprost napisane czy pali, pije i ma dzieci. Wyniki mnie przerażają bo ile dziewczyn bym nie przesunął to większość pali i/lub pije. Dużo wprost pisze o zielsku i waleniu wiadra. Ja się czuje totalnie dziwnie nie pałac i nie pijąc. Zaczynam mieć wrażenie że bycie absytentem i nie palącym a no i nie posiadającym tatuaży człowiekiem nie chodzącym na tzw melanże jest chorobą. Czuję się jak kosmita w tym zepsutym świecie. Masa z nich chce chłopaka bo na badoo pisze o tym, a prawda jest taka że one chcą chada i z drugiej strony mają zanzczone właśnie chlanie, melanże i zdjęcia z mini. Człowiek wiedział i słyszał o tym ale to samemu trzeba założyć i badoo i Tindera, poczytać opisy i człowiek widzi że to wszystko to jest prawda. To jest smutne dla mnie. Tyle dobrych, spokonych chłopaków bez nałogów, z pracą, często mieszkaniem czeka aż im spadnie z nieba Julka po 5-10 latach celibatu żeby zostać dla niej bankomatem bo nie ma szans na wcześniejsze kontakty z kobietami. Te statystyki rosną a dziewczyny są coraz bardziej zepsute i mają coraz większe wymagania. To jest po prostu dramat.
#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #badoo #zalesie
  • 29
  • Odpowiedz