Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilbert_Prukwa:

Faktycznie 13 latki piszące o swoim seksie to normalna rzecz.


Nie pisałeś że 13 latki piszą O SWOIM SEKSIE. Może zamiast je wyzywać lepiej (jeżeli ma w planach stracić dziewictwo) powiedzieć jej żeby poczekała? A jeżeli i tak nie chce poczekać to powiedzieć żeby chociaż użyła
  • Odpowiedz
K---a nie wierze XDDDD Krótkie spodenki źle, krótka spódniczka źle, jeansy źle. Pisze po raz kolejny, PRZESTAŃCIE P-------Ć LUDZIOM JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ.


@C3LIN3 Jedyne co masz do wyboru, to spodenki odsłaniające pośladki, spódniczki, takie że jak usiądziesz to majtki widać i spodnie obcisłe na maksa? Nic innego nie ma w twojej garderobie? Później jest już tylko zbroja??
Są normalne dziewczyny, które jakoś nie ubierają się jakby szły do klienta na godzinę.

K---a kobiety mają w zbrojach
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko:

Jedyne co masz do wyboru, to spodenki odsłaniające pośladki, spódniczki, takie że jak usiądziesz to majtki widać i spodnie obcisłe na maksa? Nic innego nie ma w twojej garderobie? Później jest już tylko zbroja??

Są normalne dziewczyny, które jakoś nie ubierają się jakby szły do klienta na godzinę.

Pisałam wcześniej że ja się w takie rzeczy nie ubieram ale nie mam problemu jeżeli widzę że ktoś takie rzeczy ubrał (w sensie nie lubię tego widoku ale nie podejdę to dziewczyny i nie powiem że wygląda jak d----a (ani nie będę p-------ć tak pod nosem) czy coś innego po prostu nie będę się patrzeć XD). Dziewczyna może być ""normalna"" i lubić takie
  • Odpowiedz
Pisałam wcześniej że ja się w takie rzeczy nie ubieram ale nie mam problemu jeżeli widzę że ktoś takie rzeczy ubrał


@C3LIN3 czyli nie podnieca cię widok półnagich dziewczyn i k---a nie możesz zrozumieć, że facetów już tak? I dlatego to problem, bo gdzie nie pójdziesz to seksualizacja na każdym kroku i później jeszcze takie dziewczyny narzekają, że to faceci je seksualizują!!! Nawet sama to robisz, facet który się patrzy to od razy świnia, co się ślini i wymyślasz niestworzone rzeczy, żeby takiego obrazić i wytknąć.

Najgorsze, że nawet j----e dzieci się tak zaczynają ubierać, bo taki im przykład dajecie. Już pisałem, że widziałem nawet dziewczynki 10-12 lat z wystającymi pośladkami, wy jesteście p------e. Ale hurr kobieta taka wolna, może pewnie jeszcze w stringach i naklejkach na sutki i to tyle, co się gapisz męska świnio?
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko:

czyli nie podnieca cię widok półnagich dziewczyn i k---a nie możesz zrozumieć, że facetów już tak? I dlatego to problem, bo gdzie nie pójdziesz to seksualizacja na każdym kroku i później jeszcze takie dziewczyny narzekają, że to faceci je seksualizują!!! Nawet sama to robisz, facet który się patrzy to od razy świnia, co się ślini i wymyślasz niestworzone rzeczy, żeby takiego obrazić i wytknąć.


K---a. Rozumiem że ich to podnieca ale to nie oznacza że mają się obrzydliwie patrzeć/robić zdjęcia/dawać głupie komentarze/klepać po tyłku. Wiesz co oznacza termin seksualizacja? Co k---a XDDD Gdzie ja kogoś seksualizuję? Pisałam k---a tysiąc razy. Ja nie mam nic do zwykłych spojrzeń tylko do OBLEŚNYCH SPOJRZEŃ. Nigdzie nie stwierdziłam że KAŻDY facet to świnia, co się ślini. To nie są niestworzone rzeczy XDD Takie sytuacje są na porządku dziennym (nawet spotkałam się z taką gdy byłam z
  • Odpowiedz
@C3LIN3 tylko się powtarzasz i nic do ciebie nie dociera, a jak już jest fakt, któremu nie możesz zaprzeczyć, to tylko zrobisz unik i nie odpowiesz na niego. O tak, rodzice pozwolili dzieciom odsłaniać pośladki, na pewno, nie ma problemu. Chyba jacyś pato-rodzice, tak jak matka mojej koleżanki, która wciskała jej tabletki antykoncepcyjne w wieku 12 lat, żeby się mogła b----ć, bo sama nie wiadomo ilu facetów miała. A na własnego
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko

tylko się powtarzasz i nic do ciebie nie dociera, a jak już jest fakt, któremu nie możesz zaprzeczyć, to tylko zrobisz unik i nie odpowiesz na niego.


Gdzie był z twojej strony jakikolwiek fakt? Chciałam zakończyć dyskusję bo mam wrażenie że nie czytasz moich komentarzy i muszę 10 razy powtarzać to samo XD, wybierasz sobie urywki na które masz jakąkolwiek odpowiedź itd. (pisałam wyżej)
  • Odpowiedz
To nie jest moje dziecko, a więc nie mój problem.


@C3LIN3 a ci robiący zdjęcia z ukrycia, to są twoje dzieci? Albo te dziewczyny? Nie, więc czemu jesteś hipokrytką i nimi się interesujesz? Jesteś na którymś zdjęciu? Nie? Więc "nie twój problem"!!!

(seksualizacja KOGOKOLWIEK jest C-----A).
  • Odpowiedz
Opisz dokładniej jakby miało to wyglądać. Jeżeli chłop ubierze opinające spodnie w które będą mu opinać kutasa, jaja i może nawet tyłek to owszem krocze jest zasłonięte. Zresztą pragnę zauważyć że pośladki NIE SĄ GENITALIAMI. Podobnie P----I.


@C3LIN3 proszę bardzo, takie coś w formie spodni. Czy tak powinni chodzić faceci po mieście?
srogie_ciasteczko - > Opisz dokładniej jakby miało to wyglądać. Jeżeli chłop ubierze ...

źródło: comment_1598185529NwcGyzIJMST9ALbJ3gkzHD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko:

a ci robiący zdjęcia z ukrycia, to są twoje dzieci? Albo te dziewczyny? Nie, więc czemu jesteś hipokrytką i nimi się interesujesz? Jesteś na którymś zdjęciu? Nie? Więc "nie twój problem"!!!


Skąd wiesz że nie ma mnie na żadnym zdjęciu XD Dzieci chodzące z odkrytym tyłkiem nie szkodzą NIKOMU osoby robiące zdjęcia owszem dlatego się nimi interesuje (nie będę pisała po raz kolejny jak bo pisałam to już chyba z 5
  • Odpowiedz
BO SĄ DZIEĆMI A ROBIENIE Z DZIECI OBIEKTU SEKSUALNEGO JEST W C--J NIEPOKOJĄCE


@C3LIN3 Brawo, w końcu coś zaiskrzyło. Dzieci nie powinny się tak ubierać, bo taki skąpy ubiór ma na celu seksualizację, a dzieci w szczególności nie powinno się seksualizować. I tak samo starsze dziewczyny nie powinny na każdym kroku "robić z siebie obiekt seksualny", jak sama napisałaś.

Skąd wiesz że nie ma mnie na żadnym zdjęciu XD
  • Odpowiedz