Wpis z mikrobloga

@klauiel: laski tak naprawdę lubią, gdy faceci patrzą na ich tyłki. A jak ktoś jest przystojny (a nie ma przystojnych polaków i to raczej faceci z zagranicy u nas jedynie mogą to robić) to można bezkarnie macać obce dziewczyny po tyłeczkach a one wtedy tak słodko się uśmiechają i pojękują z rozkoszy
  • Odpowiedz
@C3LIN3: laski specjalnie tak się ubierają i tak kręcą tyłkami, aby fajni mężczyźni na nie się patrzyli. Już taka kobieca natura jest, że kobieta lubi być pożądana przez fajnego kolesia, a że w polsce mało jest fajnych kolesi to trudno, ale co zrobić.
  • Odpowiedz
@tranek: Co #!$%@?? Dziewczyny nie ubierają się dla facetów tylko dla siebie (są wyjątki które faktycznie będą się stroić dla faceta) . Nie ważne czy facet jest fajny czy nie. Ja jak i wiele dziewczyn nie chciałybyśmy widzieć na sobie obleśnych spojrzeń. I to nie jest żadna "kobieca natura" XDD Owszem kobiety lubią być pożądanie ale nie przez randomowych facetów tylko jak już przez swoim chłopaków
  • Odpowiedz
@C3LIN3: ty tak na serio? czy tylko udajesz? A te wszystkie laski na instagramie też półnagie fotki wrzucają dla swojego faceta i tylko dla swojego faceta i płaczą po nocach, że oblechy dotykają się po przyrodzeniach podczas patrzenia się na nie? Czy jednak jest odwrotnie i laski są szczęśliwe, że faceci patrzą się na nie i jeszcze dotykają się po przyrodzeniach fantazjując o nich?
  • Odpowiedz
@tranek: Ale nie rozmawiamy o dziewczynach z ig XD Skąd wiesz czy one płaczą czy się cieszą że facet wali do ich zdjęć konia? I jak pisałam wcześniej są wyjątki i znajdą się dziewczyny które faktycznie cieszą się że ktoś się na nie obleśnie patrzy albo dotyka po #!$%@? na ich widok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 265
@C3LIN3: ta. duży dekolt dla siebie, pół kilo tapety dla siebie, pół tylka na wierzchu dla siebie.
Normlanie dla siebie. Jakby kobity chciały uniknąć obleśnych spojrzeń, to wystarczyłoby się ubierać skromniej.
Aczkolwiek jestem zdania, że robienie zdjęć tyłków randomowych lasek i wrzucanie ja na jakiś portal to #!$%@? na maksa.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: tak bardzo to i może przesadzam, że każda laska to lubi, ale ja już wyczuwam jakie laski to lubią i nigdy nie miałem tak, że na mój podryw i nawet na taki bardzo odważny i bezpośredni podryw, aby jakaś laska negatywnie zareagowała. Raczej częściej słyszę od kobiet o zniewieściałych facetach, którzy boją się nawet zainicjować pocałunek. A potem taki facet co się boi wszystkiego to płacze, że jest sam,
  • Odpowiedz
@C3LIN3: Dlaczego zaraz "obleśne"? Jeden spojrzy obleśnie, a dwóch spojrzy zwyczajnie, po prostu. I wiem że kobiety czerpią z tego satysfakcje. Jedne czerpią satysfakcję obleśną, niewyważoną, a inne subtelną, zadowolenie z tego, że najwyraźniej są atrakcyjne, potwierdzenie swojej wartości.
  • Odpowiedz
@tranek: To że nie spotkałeś się z dziewczyną która odebrała twój podryw negatywnie nie oznacza że takich nie ma. Nie wiem też jak wygląda twój bezpośredni podryw. Bo co innego podejść do dziewczyny i zagadać a co innego podejść i klepnąć ją w tyłek. #!$%@?. Co innego zainicjowanie pocałunku gdzie oby dwie osoby chcą go a co innego klepnięcie w tyłek RANDOMOWEJ DZIEWCZYNY
  • Odpowiedz
@C3LIN3: szczerze mówiąc to bezpośrednio po tyłku to tylko ja byłem klepany przez obce pijane kobiety po 30. Ale jak tańczę z kobietą to moja ręka zazwyczaj trafia w różne miejsca i kobiety to lubią
  • Odpowiedz
@rebahr: Tak dla siebie. Zresztą to nie ubiór ma zawsze znaczenie. Moja koleżanka nie raz widziała na sobie spojrzenia meneli spod sklepów mając SPODENKI DO KOLAN. I co więcej komentarze "MMM RUDA". I po raz kolejny ktoś mówi dziewczyną jak mają się ubierać. Wiesz co wystarczy aby zniknęły obleśne spojrzenia? Przestanie seksualizowania na każdym kroku kobiecego ciała. Co do zdania o robieniu zdjęć tyłków to się zgadzam
  • Odpowiedz