Wpis z mikrobloga

Panowie, garść faktów na dziś. Po pierwsze - Hansi Flick. Nie chcę tutaj znów wygłaszać peanów na jego cześć, nie chcę tutaj wygłaszać znów tych samych frazesów, ale to jak ten facet redefiniował na nowo zespół Bayernu zasługuje na najwyższy laur. Pozwolę sobie przypomnieć w jakich okolicznościach przychodził Flick na Allianz Arenę. Bayern to była wtedy drużyna wypalona, Bayern to wtedy była drużyna skłócona z zarządem, Bayern to była drużyna w wewnętrznym konflikcie, można tutaj wymieniać wiele negatywnych czynników. Natomiast to wszystko puentuje jego warsztat, to jak Flick poukładał na nowo ten klub, odrzucił gdzieś na bok te wszystkie animozje pomiędzy zawodnikami, stworzył podwaliny pod ten dzisiejszy sukces jakim jest awans do finału. Trzymajmy się faktów - Niewielu z nas tutaj wróżyło taki sukces Bayernowi. Ile było narzekań na brak wzmocnień, na skąpstwo Karla Heinza Rummeniegge? To pokazuje jak kluczowy w dzisiejszym futbolu jest ten aspekt mentalny.
Po drugie - Robert Lewandowski. Ja myślę, że on jest dzisiaj na tym etapie świadomości własnej klasy i pragnienia ugrania czegoś wielkiego, że jego forma w tej chwili ociera się o ideał. To jest w dzisiejszych realiach piłkarz niezbędny w tej układance. To jak on dzisiaj absorbował obrońców Lyonu, To jak on dzisiaj pracował dla drużyny zasługuję na jedynkę w niemieckim Kickerze. Ja się cieszę, że przyszło mi żyć w czasach wielkiego polskiego piłkarza, bo umówmy się - Bez Roberta Bayern nie byłby teraz tu gdzie jest.
Jeśli chodzi o Lyon, to myślę, że ci chłopcy wszystkich nas dzisiaj pozytywnie zaskoczyli, ja generalnie obawiałem się jednostronnego widowiska jak to miało miejsce wczoraj, natomiast drużyna Rudiego Garcii wyszła na plac gry bez żadnych kompleksów, bez strachu przed rywalem, wyglądała dobrze motorycznie, miała kilka sytuacji na uzyskanie prowadzenia, pozwolę sobie na stwierdzenie, że gdyby Lyon otworzył ten wynik to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej.
#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy #heheszki
Zdziszko - Panowie, garść faktów na dziś. Po pierwsze - Hansi Flick. Nie chcę tutaj z...

źródło: comment_1597870006dyugfky0tPSGekPaSr3cxD.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Dzie-dzie-dzie-dziękujemy za wszystkie subskrypcje i lajki, jest już Was dziesięć tysięcy na tym lajfie. Ja chciałem powiedzieć że niesamowity jest ten nasz Robert, świetny Ba-bayern Flicka. Zresztą ZOBACZCIE - takie kompromitacje w poprzednich latach, był zdenerwowany Robert Lewandowski brakiem transferów, ch-chciał odchodzić a dzisiaj ucieszony strzela dalej bramki. I nie zapominajmy o najważniejszym, o tym jak Ro-robert poniósł tą drużynę do tego półfinału, jak genialnie zagrał z Chelsea która
Hypeman - @Zdziszko: Dzie-dzie-dzie-dziękujemy za wszystkie subskrypcje i lajki, jest...

źródło: comment_1597871385IykVxHKPpvnaRWrvNNYSTY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Mateusz, ja również oglądałem ten mecz z moim kolegą Quebo. Byłem zawiedziony postawą Lyonu. Dzwoniłem po meczu do moich znajomych z Francji, bo jednak spędziłem tam lwią część mojego życia. Nastroje tam panujące były bardzo ponure. No ale myślę, że musimy już kończyć, bo muszę jutro rano wstać - idę na jogging z Sarkozym.
LM2525 - @Zdziszko: Mateusz, ja również oglądałem ten mecz z moim kolegą Quebo. Byłem...

źródło: comment_1597871534s5VEsI7P6vmcP5ztchN3FQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
"Noooo Lyon eee ale to wiesz Lyon nie miał swojego wodza
.... ja- ja kiedyś tego ni- nie- nie zwracałem uwagi na to w Footballu, ale jednak musi być w drużynie taka osoba, która mówi: "#!$%@?, ty szmato, #!$%@?łeś, DAWAJ JEDZIEMY", taki motywator, ja na to nie zwracałem uwagi np. jak Boruc w Legii czy Boruc w Celticu Glasgow czy Lewandowski w Bayernie no jest mnóstwo takich zawodników, którzy niekoniecznie muszą być
ekjrwhrkjew - "Noooo Lyon eee ale to wiesz Lyon nie miał swojego wodza 
.... ja- ja ...

źródło: comment_1597871424b9yXDmOrUopGAIptAMjbkR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Za dużo bezbeków nie w temacie pcha się do zabawy. Ale to co robisz, zwłaszcza ten zawsze pierwszy wpis od Borasa to złoto takie, że nie ma opcji przebić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: Jeszcze kilka meczów i będe kopiował stare wpisy i zmieniał tylko nazwy klubów i nazwiska piłkarzy XDDDDD Oni przecież w tych programach też w kółko #!$%@?ą to samo.
  • Odpowiedz
Wielkie emocje dzisiaj w spotkaniu - już nie możemy się doczekać finału ,ale również wielkie emocje na naszym czacie - jest was aż 7 tysięcy - bardzo dziękuje za obecność, zostawcie lajka i suba, o tu widzę na czatach Marek z #!$%@? pisze „ siema pol dawaj jakieś dymy bo nudy”. Kochani dymy są, dymy będą - oczywiście dziękujemy naszym sponsorom, dalej na czacie pisze #!$%@? „ panie Michale pozdrawiam z Bobrowy
Bugz - Wielkie emocje dzisiaj w spotkaniu - już nie możemy się doczekać finału ,ale r...

źródło: comment_1597873841nS3Ku5sNNvJII8yWsdeVnu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

- Mati oglądałeś mecz? Jak wrażenia?
- Oglądałem Tomeczku. Muszę ci powiedzieć, że Ljon
- Lją Mati, Lją
- Tak Lją Lją, ałi. Lją zagrał ciekawą piłkę na początku i w końcowym rozrachunku niezbyt skuteczną. Ja znam trenera Garcię. Rozmawiałem z nim raz czy dwa po jakimś meczu Czempions Lik, który komentowałem i muszę przyznać, że niesamowicie ułożony. Uważam, że to nie zenit jego umiejętności. Co do Bayernu to uderzyli niczym tygrys, pokazali pazur i dalej tylko kontrolowali przebieg spotkania. Znowu ten Gnabry. Ma chłopak ciąg na bramkę, piłka
  • Odpowiedz