Wpis z mikrobloga

"Oh, ja nieszczęsny stulejarz! Ja nieszczęsny prawiczek! Nigdy nie miałem kontaktu z kobietą, nie trzymałem za rękę, a Julia mi się tak podoba, jednak woli pić drinki i rozmawiać z Oskarem. Czuję się w tym towarzystwie jak piąte koło u wozu" - pomyślałeś, siedząc w barze, sącząc najtańszy, koncernowy browar.

Tak, Julia pijąc drinki za hajs Oskara zwracała uwagę na Ciebie tylko sporadycznie, jako, że czuła jakąś odrobinę wdzięczności, że podwiozłeś ją na spotkanie z paczką swoim zardzewiałym, starym Oplem w gazie. Lakoniczne wypowiedzi, kilka słówek, za to z "pędzlakiem" język rozwiązany i ruchliwy niczym owsiki w Twoim gówniarskim odbycie.

Oh, cóż to się stało! Oskar wychodzi z baru i ucieka swoją 500 konną Panamerą, a Julia upojona drinkami płacze, bo nasz 190 centymetrowy, umięśniony Alvaro wybrał ciemnowłosą Amelkę! Odwozisz ją do domu i pomagasz trzymając ją kiedy rzyga, donosząc papier i ręczniki kiedy popuściła mocz będąc totalnie zachlaną.

No niemożliwe! Napita Julia prosi Cię, byś ją pocieszył, że pragnie męskiego ciepła i szalonego pindola w swojej jamie rozkoszy!

#przegryw
#stulejacontent
#stulejarskaankieta
#ankieta
Pobierz plantpower - "Oh, ja nieszczęsny stulejarz! Ja nieszczęsny prawiczek! Nigdy nie miałe...
źródło: comment_1597861964FtkC3Tagtz3KMwTMrVyym7.jpg

Anoneczku kochany, co zrobisz?

  • Czekam przy niej aż zaśnie i wracam do domu. 7.7% (4)
  • Mówię, że nie pieszczę się z tak cuchnącymi. 15.4% (8)
  • Mimo, że jest zarzygana - rucham, to mój dzień! 40.4% (21)
  • Przyznaję się do bycia homo i że kocham jej brata. 3.8% (2)
  • Jestem cuck, dzwonię do Oskara, by do niej wrócił. 3.8% (2)
  • Uciekam przestraszony, bo boję się c**y. 28.8% (15)

Oddanych głosów: 52

  • 3