Wpis z mikrobloga

@poziomek90 nie lubię Cię bo latasz na flyu.

Mnie irytuje gdy zaczynam zbijać jakiś gym z 2 pokami a nagle znikąd póki mają full serduszka i w gymie dodatkowe 4 poki ponad 3000 cp a w promieniu 100metrow nikogo z telefonem xDDD
Mnie irytuje gdy zaczynam zbijać jakiś gym z 2 pokami a nagle znikąd póki mają full serduszka i w gymie dodatkowe 4 poki ponad 3000 cp a w promieniu 100metrow nikogo z telefonem xDDD


@KakaowyTaboret: Ty, ale wiesz, że można leczyć poki zdalnie, nawet bez żadnych cheatów? Jeśli Twój pok jest w gymie i dostaniesz komunikat że jest atakowany, to wrzucasz złotą malinkę i cyk, full CP
@KakaowyTaboret: nie znam charakterystyki gyma o którym mówisz, np. przy każdym z gymów na moim osiedlu są jakieś domy i nawet jestem w stanie przewidzieć kto do którego gymu wrzuci pokemony, bo mieszka w pobliżu. A synchro - ja mam 2 telefony, różowa tak samo, więc możemy wrzucić do gymu 4 poki w pół minuty. Jak prowadziłem wojnę z jednym z graczy, to też widziałem jak w kilka osób SUVem jeżdżą
@Bielecki to jest kilka gymow w odległości ponad kilometra. Mogę uwierzyć że ksiądz z zachrystii zbija mi poki ale że chodzi niewidzialny za mną to już ciężko mi uwierzyć ¯_(ツ)_/¯ zwłaszcza że czasami widzę że mnie zbija i wrzuca 6 pokow naraz