Wpis z mikrobloga

xDDD rozpyerdala mnie mój stary pijany, co pyerdoli o jakiejś emeryturze ze jak nie będę pracował to dostane jeden wielki chui (tak jak by do tego czasu zus miał wytrzymać xDDD). Każda piramida finansowa prędzej czy później upada to i ZUS pyerdolnie z wielkim hukiem. Zresztą dla przegrywów i tak nie oplaca sie pracować, na normictwo na pewno nie będę płacił podatków a kiedyś przyjdzie taki dzień że będzie magik i po co to wszystko?

No właśnie, taka mentalność komusza to jest dla mnie nielogiczne. Pracować? po co ja sie pytam.

#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #depresja #niewychodzimyzprzegrywu
  • 24
Lipa to bedzie jak samemu nic nie odłożysz


@Gringo44: +1

Właśnie ja to tak tłumacze, to pyerdolenie jest że głupoty gadam i na całym swiecie tak jest ze ludzie placa na emeryture, i to jest wlasnie współczesne niewolnictwo bo ja bym moze nawet kołchoził gdybym nie musiał płacić jakichś haraczy na jakieś ubezpieczenia, emerytury, na ruchanie normictwa a tak to nie warto.
zawsze możesz wykorzystać normików i za ich podatki sobie na socjalu siedzieć


@bonkzlasu: Niby jak? jak socjal w tym kraju jest tak popyerdolony że to masakra, nie ma żadnych rent dla przegrywów itd. programów szaramyszka+

tylko wlasnie dla normictwa dają hajs.
mi jeszcze #!$%@?ą pod uchem że najważniejsze jest ubezpieczenie zdrowotne, a ja na to sram - od kilku lat go nie mam, nie pracuję i w końcu żyję bez chronicznego stresu, bez cierpienia. Wszechobecne kłamstwo, manipulacja, wyciskanie cytryny, ból dupy.


@tomek-krol: To samo xDDD ja nie choruje i tak to na chui mi to?

Zarejestruj sie w pośredniaku to bedziesz ubezpieczenie chociaż miał xDDD no głupota
kapitalizm bez podatków wcale nie wygląda piękniej. Pracodawca zarobił by więcej ucinając pensje o ten podatek. Dostał byś tyle samo, czego już #!$%@? Korwinek nie powie publicznie.


@tomek-krol: Nie mówie o całkowitej likwidacji podatków, ot po prostu dobrowolne opłacanie sobie składek na emeryture i ubezpieczenie zdrowotne, wiem że za dobrze by było (oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy). Wyebać cały socjal w piździec bo to do niczego dobrego nie
A jacy tam zajebiści pracownicy z iq buta. Mówisz im że umiesz programować etc. a ta ci mówi że bez wykształcenia wyższego to jedynie na produkcje może wysłać. Nie dość że programistów pełno po podstawówce, to ta mówi że nawet do pracy przy komputerze nie można bez papierka do dupy. Biurowe roboty, biurokracja demokracja #!$%@?.


@tomek-krol: Te gówno powinni w #!$%@? zamknąć, to nie służy niczemu innemu jak defraudacji pieniędzy z
@JestemPrzegrany mówisz, że nie chcesz kołchozić ok , ale w takim razie za coś musisz kupować sobie jedzenie , masz na potrzebne Ci produkty, zachcianki czy mieszkanie . No raczej nie drukujesz hajsu , a pracując będziesz miał możliwośc odłożenia sobie na emeryturę bo każdy chyba rozgarnięty wie ,ze tu nie ma co liczyć na Państwo