Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@darjahn: Jak nic nie napisałem że ich nie toleruje, wskazałem że się z tym obnoszą jak by musieli. Lewactwo pełnym ryjem
  • Odpowiedz
@darjahn: Dopóki na tych plakatach nie mają knebli w ryjach, psich uszu i smyczy w lateksie to niech sobie będą co mi tam. Ale Lgbt którzy blokują ludziom wstęp do kościoła, to bym pałował.
  • Odpowiedz
Jak nic nie napisałem że ich nie toleruje, wskazałem że się z tym obnoszą jak by musieli.


@Stivo75: No to super tolerancja typu "jak nie widzę to toleruję" xD

Zwykły plakat-reklamówka dotycząca podróży poślubnych tyle że zamiast pary hetero, para homo. Gdzie tu "obnoszenie"?
  • Odpowiedz
  • 189
@Stivo75 Nie lewactwo tylko to jest akurat kapitalistyczny plakat - promują UK jako kraj, do którego para gejów może przyjechać na miesiąc miodowy i wydać hajs. Jest to częścią kampanii mającej zwiększać ruch turystyczny wśród lgbt opracowanej z okazji 50-lecia dekryminalizacji homoseksualizmu w UK. Widzą rynek i go targetują. No chyba że teraz działania rynkowe są na Wykopie lewactwem, czasem trudno nadążyć za logiką tej łatki.
  • Odpowiedz
No chyba że teraz działania rynkowe są na Wykopie lewactwem


@kwiatosz: Wolny rynek jest super no chyba że robi coś co nam się nie podoba to wtedy już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stivo75: co to znaczy promocja zboczenia? Promować można markę samochodu, nową kolekcję ubrań, płatki śniadaniowe po to żeby ktoś kupił jeden z powyższych produktów. Można też promować np. zdrowy tryb życia żeby przekonać kogoś aby zaczął ćwiczyć i dbał o zdrową dietę. A promocja homoseksualizmu to wg Ciebie znaczy, że jak zobaczę odpowiednio dużą liczbę plakatów z gejami nagle przestaną mi się podobać dziewczyny i zacznę umawiać się z facetami
  • Odpowiedz
@Stivo75:

Promocja mniejszości nie spowoduje wzrostu tolerancji społeczeństwa na zboczenie - definicja kościoła do którego zapewne należysz


No to #!$%@? super kościół, który ma w swoim kodeksie miłowanie bliźniego i jednoczesne #!$%@? się do dwójki dorosłych ludzi, którzy chcą ze sobą być i żyć w spokoju
  • Odpowiedz
#!$%@? co za kalafiory w komentarzach xD
Tak, homoseksualizm to parafilia, jest on anomalią w świecie natury i nie próbujcie wmawiać innym, że jak coś występuje w kilku procentach, ergo jest zaburzeniem, to jest czymś normalnym. Biologia tak zaprogramowała zwierzęta żeby się rozmnażały, osoby homoseksualne nie są w stanie wykonać tej zakodowanej instrukcji.
Ale nie o tym.
Jeśli jesteś w polsce, kraju w 99.99% białym, to oczekujesz że na plakacie reklamującym galerię
  • Odpowiedz