Wpis z mikrobloga

@boskakaratralalala: to mi sie podoba xD

POLACY ZAKLADAJCIE RODZINY ROBCIE DZIECI BO NAROD WYMRZE

Tymczasem Bosak z zona dlugie lata uznali, ze walic bachory, kariera wazniejsza, zonka skonczyla dosc prestizowy kierunek i rozwija sie jako prawnik (chociaz u szurow to raczej zwija), krzysio wieczny polityk, no ale wy tepy motloch szybko szybko dzieciaki robic xD
  • Odpowiedz
Jak rozumiem pan Bosak spodziewa się już bombelkow? A może jego małżeństwo było bezcelowe, przepraszam, podyktowane jedynie kampanią wyborczą?


@boskakaratralalala: Słowo klucz INTENCJA; zawarcie małżeństwa nie zobowiązywuje, do natychmiastowego posiadani dzieci. Pan Bosak zapewne ożenił się z intencją iż ze swoja zoną chcą mieć w przyszłości dzieci (nie koniecznie już teraz i natychmiast), więc nie wiem do czego się #!$%@?.
  • Odpowiedz
@yahoomlody:
Tymczasem Bosak z zona dlugie lata uznali, ze walic bachory, kariera wazniejsza, zonka skonczyla dosc prestizowy kierunek i rozwija sie jako prawnik (chociaz u szurow to raczej zwija), krzysio wieczny polityk, no ale wy tepy motloch szybko szybko dzieciaki robic xD

@yahoomlody: To wszystko przez konsumpcjonizm promowany przez zachód. Dzisiaj rodzina nie jest już najważniejsza, schodzi na drugi plan, teraz najważniejsze jest robienie kariery. Dobrze, że mamy Bosaka, który
  • Odpowiedz
Pan Bosak zapewne ożenił się z intencją iż ze swoja zoną chcą mieć w przyszłości dzieci (nie koniecznie już teraz i natychmiast), więc nie wiem do czego się #!$%@?.


@Jestembogaty
A co jeżeli np biorę z żoną ślub z intencją posiadania dzieci, a nigdy nie będziemy ich mieli (pomińmy powód)?
Co jeśli nie mamy z żoną intencji posiadania dziecka i z tym się pobieramy, a potem nagle mamy wpadkę? Czy nadal pozostajemy
  • Odpowiedz