Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facetom już sie serio poprzewracało w głowie od czytania tych idiotów na tagach #przegryw i #blackpill.
Mam koleżanke, fajna dziewczyna tylko że nie poszło jej w poprzednim związku. Ostatnio próbowała poderwać jednego lekarza który pracuje u nas w szpitalu, zagadywała do niego za każdym razem jak przechodził obok recepcji ale ten był wobec niej bardzo oschły. Stwierdziłam, że spytam sie go dlaczego nie umówi sie z nią na kawe czy coś, w końcu jest samotny i nigdy nie słyszałam żeby szukał partnerki, a ten mi powiedział, że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30. Podejrzewam że ma tu konto albo zagląda i czyta co wypisują pryszczate incele
To co mnie na prawde oburza to fakt że ten człowiek skończył medycyne, powinien mieć jakąś empatie a okazał sie totalnym chamem i burakiem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c15e48fce6809e1a687c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 108
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież póki jej nie robi na złość ani nie wyzywa to nie widzę nic złego, nie mówię że przegrywy nie przesadzają bo to fakt że większość z nich to skończeni idioci ale bez jaj, może po prostu jej nie chcieć i tyle, ale pewnie i tak gurwa zarzudka 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30


@AnonimoweMirkoWyznania: niby wiem że odpowiadam na zarzutke, ale rany, jak bym chciał żeby więcej facetów zamiast myśleć fiutem używała do tego mózgu jak ten gość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musiał nawet wchodzić na tagi żeby mieć to podejście. Lekarze to tacy hipsterzy wśród pillowców, oni wiedzieli że liczy się wygląd i status zanim ta wiedza była modna. Z lekarzy których poznałem to najniżej jeśli chodzi o status czy zarobki co zdarzyło im się zejść w wyborze partnerki to pielęgniarka (chociaż spora część mówi o nich głupie piguły). A tak to małżeństwa lekarz-lekarka (sam jestem potomkiem takiego), lekarz-prawniczka,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a może to po prostu zdrowy egoizm? A nie buractwo...

Pomyśl sama, ale tak bez emocji:)

Facet się uczył, wkładał w to czas i sporą kasę, teraz może szuka kobiety która jest na podobnym poziomie finansowym.
Dzięki temu odsieje różowe dla których jest on atrakcyjny przez pryzmat
  • Odpowiedz