Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facetom już sie serio poprzewracało w głowie od czytania tych idiotów na tagach #przegryw i #blackpill.
Mam koleżanke, fajna dziewczyna tylko że nie poszło jej w poprzednim związku. Ostatnio próbowała poderwać jednego lekarza który pracuje u nas w szpitalu, zagadywała do niego za każdym razem jak przechodził obok recepcji ale ten był wobec niej bardzo oschły. Stwierdziłam, że spytam sie go dlaczego nie umówi sie z nią na kawe czy coś, w końcu jest samotny i nigdy nie słyszałam żeby szukał partnerki, a ten mi powiedział, że nie po to pracował 10 lat żeby zostać ortopedą by z całej tej pracy korzystała jakaś dziewuszka która wolała sie wyszaleć i szuka stabilizacji po 30. Podejrzewam że ma tu konto albo zagląda i czyta co wypisują pryszczate incele
To co mnie na prawde oburza to fakt że ten człowiek skończył medycyne, powinien mieć jakąś empatie a okazał sie totalnym chamem i burakiem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c15e48fce6809e1a687c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 108
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To że dzisiejsze 20-latki zaczynają wcześnie i mają wiele partnerów, to nie znaczy, że obecne 30-paro-latki robiły to samo kiedy były w ich wieku. Czasy się bardzo zmieniły, wtedy nie było tindera i całej tej sieciowej atencji, ludzie raczej dobierali się w związki i byli w nich przez ileś tam lat, na pewno takie umawianie się na jednorazowy seks jak teraz nie było w modzie, a dla niektórych nie
  • Odpowiedz
@janeeyrie jak miałem lat 14-15 to spora część gimnazjalistek rypala się jak te "dzisiejsze" 20-latki xD więc kiepska wymówka że ta która ma teraz 30lat na 100% była święta:p

@Olivia więc o co chodzi xD?
  • Odpowiedz
@Olivia no to ping pong, dlaczego wy różowe może generalizować facetów? Nie raz od dziewczyny słyszałem,że jestem super itp ale ona nie chce związku bo i tak wszyscy tacy sami jesteśmy a ona już nie chce takich związków
  • Odpowiedz
  • 1
@Jutuba_z_Krakowa no tak bo lekarze to taka partia, że nic tylko się kłaniać i błagać o odrobinę uwagi. Wiesz, że nie wszystkich obchodzi jaki kto ma zawód? Niektórzy patrzą po prostu na osobę, jej charakter itd. Jasne, że po lek można się spodziewać, że jest to osoba mądra- co się ceni.. ale jak ktoś jest burakiem to jaki ma zawód albo w trakcie jakich studiów jest na prawdę nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@miki_w tu nie chodzi o wytłumaczenie, bo tu problemu nie ma żadnego:)
Nie chcę jej, generalizując laskę i tyle
Problem stworzył OP niewiadomo dlaczego...;/
  • Odpowiedz
@miki_w jest krzywdzące, tak samo jak krzywdzące jest wrzucanie do friendzone każdego miłego gościa przez to że jest mily:) a nie jest chadem który Wam da emocje;)))
  • Odpowiedz