Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Ziembaa: miałam taką siódemkę podobną, na zdjęciu nie było widać podkręconego korzenia, to w końcu nie udało się wyleczyć i było rwanko, siedzę tak z tą gębą rozdziawioną bo znieczulenie mocno, światło z tego reflektora #!$%@? mi po ryju, to nie widzę dobrze, co trzyma w tych kleszczach, chłop stoi i ogląda ten ząb co go wyrwał, widzę mina jakaś taka niepewna. Myślę, zajebiście, pewnie coś poszło nie tak, i już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kajbel: miałam tak samo :|
Dolne ósemki rosły poziomo, górne i dziewiątka w ogóle gdzieś powyżej pozostałych zębów, a wszystkie schowane w dziąsłach. Razem z siódemkami. Więc u mnie każdorazowo rzeźnia i cięcie aż do szóstki, by odsłonić siódemki.
Została mi do usunięcia ostatnia górna, ale się nie mogę zebrać :f
@tristis-mundi przeżyjesz, a szwy lepiej mieć niż nie mieć. Zawsze zmniejszają prawdopodobieństwo wypłukania skrzepu i powstania suchego zębodołu. Przeszkadzają przez tydzień i potem trzeba iść je zdjąć, ale moim zdaniem warto. Zaopatrz się w ketonal na wszelki wypadek i przetrwasz. Warto wiedzieć, że ketonal pełną moc osiąga dopieto po godzinie od zażycia i na ból zęba działa kilka godzin tak, że nic nie czujesz i możesz normalnie żyć ( ͡º ͜
@qhardyq: ja płacilem 1000zł za jedną ósemke usuwaną chirurgicznie. Dwie poszły za 2k a dwie za darmo na NFZ.
Oczywiscie pierwsze usuwanie było na NFZ to po tym jednym z dwoch mam do tej pory mrowienie w języku (na końcu). Nigdy wiecej i nikomu nie polecam.
Na prywatne usuwanie elegancko, ładnie sie zrosło. Polecam :)