Wpis z mikrobloga

Tak wygląda Bradley Edward Manning(obecnie Chelsea Elizabeth Manning), który przekazał portalowi WikiLeaks około 250 tysięcy tajnych dokumentów amerykańskiego wywiadu. Został skazany na 35 lat, ogłosił że jest osobą transpłciową i złagodzili mu wyrok do 7 lat( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chelsea_Manning
#4konserwy #bekazlewactwa #usa
s.....6 - Tak wygląda Bradley Edward Manning(obecnie Chelsea Elizabeth Manning), któr...

źródło: comment_1597770829go5HXeICfqa4hXLBddTiAW.jpg

Pobierz
  • 16
@Tekila_: A czy ja gdzieś stwierdziłem, że te wydarzenia są ze sobą połączone? Nie można stwierdzić, że to było połączone, ale Ty również nie możesz na 100% być pewny, że jedno nie miało wpływu na drugie... Tutaj cytat z innego artykułu:

Reprezentująca Manning American Civil Liberties Union od miesięcy domagała się dla niej złagodzenia wyroku, podnosząc kwestie niebezpieczeństwa dla kobiety po zmianie płci osadzonej w męskim więzieniu (armia odmówiła zmiany urzędowej
@shinigami26: #!$%@? to skomplikowana sprawa, podobna do Snowdena. Na ile i czy amerykanie powinni karać taką "zdradę", kiedy jest robiona w imię dobra obywateli, informując ich o tym jak rząd ich okłamuje i wykorzystuje propagandę.

A ty prawaczku z tego robisz problem trans. Prostackie.
@iAmTS: Z szerszej perspektywy oczywiście skomplikowana sprawa, jednak z perspektyw amerykańskiego rządu zasłużył na wysoki wyrok, chociaż ja osobiście nie uważam, że mu się należało. Zazwyczaj dowalają takim osobom wysokie kary, żeby były przestrogą dla innych. Tak jak na przykład założyciel Silk Road, Ross Ulbricht dostał podwójne dożywocie za założenie sklepu internetowego z narkotykami. Pewnie jakby zmienił płeć jak Bradley Manning może prędzej by go ktoś ułaskawił...

A ty prawaczku z
@shinigami26: tak, robisz bo wplątujesz to zeby na wykopie dostać plusów. A to trochę sytuacja jak z próbą wyciągania skazanych na karę śmierci metodami w stylu "prokurator w czwartek jadł mięso a w piątek pobrudził pojemnik dowodowy tym co wydłubał z pyska", ergo sprawa do uwalenia.