Wpis z mikrobloga

@Sonnenschutzsysteme: chyba kilkanaście sekund trzeba obejrzeć. Mniejsza o to, lepiej w ogóle o tym nie gadać.

@2-aminopirydyna: hipokryzję 100x lepiej pokazują już niektórzy youtoberzy (chocby szapranki), a tym tylko nabijasz femoidowi wyświetleń. Zlituj się i usuń komentarz a ją zablokuj, żeby nie zaśmiecała wypoku
  • Odpowiedz
@ania_szlezak: nie ma w tej twarzy nic na minus a algorytmy w tych aplikacjach są zrobione w taki sposób, że co byś nie wkleiła to nadadzą tej twarzy wyraźne cechy męskie lub w drugą stronę żeńskie, co już robi tę osobę co najmniej powyżej przeciętną, a przynajmniej jeśli chodzi o Polskę gdzie większość twarzy to ziemniaki (mi np. filtr twarzy męskiej na którejś aplikacji jebnął żuchwę jak u chada xD). Dodaj
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: tak jak już pisałem w innym wpisie, skoro ten typ z filmu był średniakiem 5/10 to ja muszę być na poziomie zaschniętego psiego gówna na trawniku. Serio, typek mega przystojny, wysoki i do tego prawnik według kobiet jest 5/10? Ja sam bym go ocenił na mocne 8/10.
  • Odpowiedz