Wpis z mikrobloga

@newerty: a są przewidywane jakieś pedały od nich też?
Bo w sumie kusi to wszystko.

Zastanawiam się co się stało z saitek yoke, wszędzie wyprzedane, na allegro powystawowe za 700zł.. koniec produkcji?
Zastanawiam się co się stało z saitek yoke


@cohontes: to gówno... mam i wcale nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn. sam yoke nie jest najgorszy ale potrafi nie wykonywać płynnych ruchów. Ta przepustniczka z zestawu to już niestety smutny żart. Niewygodna, nieprecyzyjna, ogólnie tragiczna. No a zestaw dość drogi. Za te pieniądze lepiej kupić jakiegoś X-55 czy X-56.
taki hype na msfs?


@cohontes: chyba lekki jest. Moich dwóch kolegów niezainteresowanych lotnictwem zamierza kupić MSFS w najbliższej przyszłości... więc coś na rzeczy jest.

Możesz kupić jakieś podstawowe pedały od Thrustmastera (nie pamiętam nazwy ale nie są specjalnie drogie) bo Honeycomb nie planuje w najbliższym czasie zrobić pedałów, a przynajmniej ich nie zapowiedzieli.
Możesz kupić jakieś podstawowe pedały od Thrustmastera (nie pamiętam nazwy ale nie są specjalnie drogie) bo Honeycomb nie planuje w najbliższym czasie zrobić pedałów, a przynajmniej ich nie zapowiedzieli.


@newerty: @cohontes: o jezu, nie absolutnie nie polecam tych pedałów, one tylko #!$%@?ą. Wszystko tylko nie one
@nielu: co z nimi nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie jak latałem w simie A320 to mnie #!$%@?ły te oryginalne arbuzowe

@suqmadiq2ama kolejne 250.. ah to już 750 ojro za zestaw, trochę drogo, plus jak tu wytrzymać bez pedałów mając już wolant
@suqmadiq2ama: serio? Gdzieś musiało mi to umknąć w gąszczu filmów jakie wrzucasz dot. Honeycomb ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@epll: @nielu: a no to już się kajam i nigdy więcej o nich nie wspomnę - sam nie używałem ich nigdy ale przyszły mi one do głowy bo pamiętałem że są jednymi z tańszych. Tak w ogóle to latacie coś jutro wieczorem w MSFS?