Wpis z mikrobloga

@dukat:
Przeciez typ jest 7/10, #!$%@? wie jak wyglada bez zarostu i vibe ciapy od niego leci. Faktycznie wzrost bedzie mu robic robote, ale juz nie robcie z niego chada jakiegos xd
No ale racja, ze sredni wyglad typa to 4/10. Sami sie smiejemy z dziewczyna, bo na osiedlu ja co chwila sie obracam za jakas ladna karynka, a w sumie po roku mieszkania tutaj, jeszcze nie widzielismy zadnego innego typa
@szubiduba: wszystko zależy od gustu. Jedna kobieta woli takiego, inna łysego gościa z łapą jak pień drzewa. I to wcale nie znaczy, że ta druga to głupia dresiara, po prostu są różne gusta. Dla Ciebie taki top tier to dla innej nic specjalnego. Gość wygląda jak z telenoweli, takich nie brakuje, rozejrzyj się kiedyś na ulicy. Polacy wcale tak źle nie wyglądają.
@Quimeen:
No to przeciez mowie, ze wzrost mu zrobi robote, ale juz bez przesady ze ma jakas zajebista morde (zwlaszcza, ze to faktycznie twarz szlezak stad te slabe oczy xD). Akurat jak bylem singlem sam doscc duzo wyrywalem i mialem towarzystwo ruchaczy i doskonale wiem, ze na ONSy wzrost to ponad 80% sukcesu ja jes wysoki (mam kumpli 5/10 ponad 190 cm, slaba bajera, a i tak praktycznie na kazdej imprezie