Wpis z mikrobloga

@666234: lepiej dołożyć te 20-40 zł i kupić malta, bo przynajmniej poczujesz coś "innego", a blend to blend, większość podobna do siebie
Ja tam lubię torfowe whisky, polecam laphroaiga a jak nie dymione to zwykły glen 12 letni
@plantpower piłem glenlivet, glenmorangie, glenfiddich, aberlour, aberfeldy, authentosana w 3 odsłonach - wszystko 12 - szukam czegoś nowego pozytywnego co może zaskoczyć niższą ceną i przyjemnym smakiem. Torfowe, wodorostowe i dymne mi zbytnio nie podchodzą
@666234: Monkey Shoulder, Naked Grouse, Bushmills 10YO, Black Bush, jak chcesz cos delikatnego to burbon w stylu Maker's Mark lub Bulleit, jak cos bardziej klasycznego to Wild Turkey 101. Za 100zl da sie wyrwac czasem blend Dewar's 15yo, 12yo bez problemu. Ostatnio w Lidlu byl Grant's 8YO za 75zl, ponoc warto. Jamesony Caskmates tez sa chwalone, ja nie przepadam za klasykiem, wiec mam opory zeby siegnac.
@666234: Monkey Shoulder, Naked Grouse, Bushmills 10YO, Black Bush, jak chcesz cos delikatnego to burbon w stylu Maker's Mark lub Bulleit, jak cos bardziej klasycznego to Wild Turkey 101. Za 100zl da sie wyrwac czasem blend Dewar's 15yo, 12yo bez problemu. Ostatnio w Lidlu byl Grant's 8YO za 75zl, ponoc warto. Jamesony Caskmates tez sa chwalone, ja nie przepadam za klasykiem, wiec mam opory zeby siegnac.

bardzo dziękuję