Wpis z mikrobloga

Czy w #bieszczady są jakieś miejsca lub szlaki, gdzie można pospacerować z wózkiem? Dziecko lvl 4 miesiące. Planuję wyjazd we wrześniu na 2-3 dni. Nigdy nie byłem w Bieszczadach i zastanawiam się czy nie lepiej poczekać aż mała trochę podrośnie. #gory #pytanie
  • 7
@Ubersatan: Tak jak wyżej - Bieszczadzki worek, droga do Grobu Hrabiny i źródła Sanu, po drodze można odwiedzić zagrodę żubrów. Łopienka z Dołżycy drogą przez Buk, wzdłuż Solinki - malowniczy niedługi szlak, można nawet przejechać go autem. Sine Wiry... Możliwości jest sporo, a to pierwsze co przychodzi mi do głowy.
Bieszczadzki worek, droga do Grobu Hrabiny i źródła Sanu


@tbjoka: bez żartów, o ile od Bukowca pójdziesz w prawo konną/rowerową omijając Beniową to całkiem OK aż do wiaty, ale dalej to nie jest droga dla wózka.
@kabzior: dawno tam nie byłem, mogą nie pamiętać już dokładnie, ale wydaje mi się, że z dotarciem do cmentarza nie powinno być problemu, później jest kawałek drogi przez las wyłożonej drewnianymi belkami, może być ciężko, ale chyba do przejechania. Później wychodzimy znowu na główną drogę którą znowu idzie się dłuższą chwilę. Dale rzeczywiście może być ciężko, ale dojście do tego miejsca to i tak świetny spacer z pięknymi widokami.
dawno tam nie byłem, mogą nie pamiętać już dokładnie, ale wydaje mi się, że z dotarciem do cmentarza nie powinno być problemu, później jest kawałek drogi przez las wyłożonej drewnianymi belkami, może być ciężko, ale chyba do przejechania.


@tbjoka: od Bukowca do wiaty można dojść albo szlakiem pieszym przez Beniową i tu bym się z wózkiem nie pchał, chociaż pewnie na siłę by się dało, albo szutrową drogą rowerową i tu