Wpis z mikrobloga

Mirki w UK
Gdzie zazwyczaj szukacie jakichś akredytowanych kursów lub szkoleń (mogą być online)?
Stwierdziłam, że fajnie będzie podbić papierkiem to co robię, więc szukam kursu lvl 7.
Niestety jak już coś znajdę, to albo szkoła nie jest recognised przez rząd albo kursy nie są akredytowane...
#uk
  • 20
@zielonasowa zapewne przeglądasz te gówno kursy w necie, o które kiedyś pytałem. :D

Na start, żeby podjąć lvl 7, musisz spełniać warunki przyjęcia. Taki poziom to już uniwerki i to nie wszystkie robią wszystkie kierunki, więc zakres jeszcze bardziej się zawęża. Przeszukaj oferty regionalnych uniwersytetów, bo akurat może się trafi. Niby można robić kursy zdalnie, głównie przez koronę, ale koszt ten sam, a dużo tracisz przez brak kontaktu z ludźmi. Koszt takiego
@zielonasowa zapewne przeglądasz te gówno kursy w necie, o które kiedyś pytałem. :D

Na start, żeby podjąć lvl 7, musisz spełniać warunki przyjęcia. Taki poziom to już uniwerki i to nie wszystkie robią wszystkie kierunki, więc zakres jeszcze bardziej się zawęża. Przeszukaj oferty regionalnych uniwersytetów, bo akurat może się trafi. Niby można robić kursy zdalnie, głównie przez koronę, ale koszt ten sam, a dużo tracisz przez brak kontaktu z ludźmi. Koszt takiego
@motoinzyniere: @Ag90: @Silvervend: dzięki za rzeczowe odpowiedzi :) Szukam czegoś dobrego, a wiadomo, że to musi kosztować. Zdaję sobie sprawę, że nie może to być dwudniowy kurs za £100 (w sensie wiem, że takie coś znajdę, ale to szkoda nawet czasu tracić na taki kurs). Spokojnie jestem w stanie poświęcić 9-12 miesięcy, lub dłużej.
Wiem jak działają apprenticeshipy i taka opcja mnie nie interesuje. Już mam pracę częściowo w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chodar: degree apprenticeship to lvl 6. Lvl 7 to Masters i postgraduate:

Level 6 qualifications are:
degree apprenticeship
degree with honours - for example bachelor of the arts (BA) hons, bachelor of science (BSc) hons
graduate certificate
graduate diploma
level 6 award
level 6 certificate
level 6 diploma
level 6 NVQ
ordinary degree without honours

Level 7 qualifications are:
integrated master’s degree, for example master of engineering (MEng)
level 7 award