Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#szkola #rozowepaski #edukacja #lewica

Kobiety zawsze mają rację i dlatego nie powinny być nauczycielkami w szkołach średnich i wyższych. #changemymind

Mam wyższy tytuł i uważam że nauczenie się czegoś perfekcyjnie jest niemożliwe, a nauczyciel powinien uczyć się całe życie i poszerzać swoją wiedzę. Niestety, z moich spostrzeżeń wynika, że mężczyźni zawsze byli lepszymi nauczycielami, ponieważ różnica między kobietą, a mężczyzną jest taka, że mężczyzna potrafi przyznać się do błędu i się poprawić, słucha też swoich uczniów i umie się dostosowywać do zmian, a kobieta nie.

Kobiety rzadko umieją przyznać się do błędu i raz nauczone źle powtarzają swoją błędną wiedzę do końca życia, nie umieją też zapanować nad uczniami i oceniają częściej zachowanie uczniów niż ich wiedzę, przez co krzywdząc wielu wybitnie uzdolnionych uczniów.

Ostatnio widzę napływ youtuberek uczących angielskiego, niemieckiego czy innych języków obcych, często popełniających błędy, a mówiących to z pełnym przekonaniem iż są omega i alfą w tym temacie. Próżno je punktować na każdym filmiku, bo nawet nie wzięły by tego do siebie. To samo jest na uczelniach wyższych i w szkołach średnich, gdzie uczeń nawet nie ma prawa zwrócić takiej pseudo nauczycielce uwagi, bo boi się dostać jedynki i od dziecka uczony jest że nauczyciele są bezbłędni. Przez to, że uczniowie biorą wiedzę od tych nauczycielek za pewnik, mamy potem państwo analfabetów, które jest podzielone na lewicę i prawice, bo jedni uczą tak, a drudzy tak. Moim zdaniem gdyby w szkołach uczyli prawdziwi nauczyciele, to nie byłoby żadnych kłótni między polakami, bo wszyscy by się rozumieli, a przynajmniej mieliby rozwiniętą umiejętność rozwiązywania sporów przez rozmowę, a nie kłótnie i krzyczenie, które nabywają od polskich nauczycielek.

Moim zdaniem większość nauczycielek w polskiej szkołach wyższych i średnich nie nadaje się do wykonywania swojego zawodu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f398975e3135a007e5a0c1b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#szkoła #różowepaski #edukacja #lew...

źródło: comment_1597608175NwoBAs86BaPv8pG8sZ73hk.jpg

Pobierz

Czy uważasz, że kobiety powinny uczyć w szkołach średnich i wyższych?

  • Tak 59.5% (66)
  • Nie 35.1% (39)
  • jestem feministką 5.4% (6)

Oddanych głosów: 111

  • 8
  • Odpowiedz
RzeczywistyRogal: Mężczyźni w szkole i na studiach korzystali ze swojej pozycji żeby wciskać swój światopogląd (na matmie!), teorie spiskowe, żale na żonę i dzieci, wyżywanie się na uczniach/studentach, obleśne teksty o majteczkach, dowcipy obrażające również mężczyzn, żale na mechaników, nawet wyzywanie ogółu Polaków (typ pokazał całą prezentację o tym, że rzekomo Polacy są głupi, ze statystykami...) także... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
PolnyWarchlak: Kobiet-nauczycielek (nie mówię o szkolnictwie wyższym) jest po prostu więcej, dlatego też niekompetencja co niektórych razi. Nie jest to jednak problem rozkładu płci, a systemu, jaki mamy. Niestety dopuszcza się miernoty do nauczania i mówię zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach. Żeby ten zawód odzyskał należyty prestiż szacunek, a poziom nauczania wzrósł, trzeba by nie dopuszczać byle kogo do zawodu, odsiać dzbanów i dzbianiary. Żeby jednak przyciągnąć bardziej ogarniętych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam inne doświadczenia. Jak byłam w gimnazjum, a potem w liceum to często myślałam że szkoda ze więcej mężczyzn nie uczy w szkole. Bo tych których spotkałam byli świetni. Można się było o wszystko zapytać, sposób opowiadania o swoim przedmiocie też świetny. No i poszłam na studia i stwierdziłam że ja jako kobieta wolę mieć zajęcia z kobietami. Wiedzę mają i jedni i drudzy. Ale sposób zachowywania się, rozmowy
  • Odpowiedz