Wpis z mikrobloga

Próbuję usunąć z iphpne'a zdjęcia.
Usunęłam, wchodze w album "ostatnio usuniete" i klops.
Nie mogę skasowac wszystkich plików jednocześnie, usuwają się jedynie pojedynczo po tym, jak kliknę na konkretne zdjęcie, ono się wyświetli i dopiero wtedy dam "usuń".

Spotkal się ktoś z czymś takim?:/

#iphone #apple #kiciochpyta
  • 22
@patrol798: bywa. Choć dziękuję za chęci.
@KarmelowyJeremiasz: chodzi Ci o "usuń wszystkie"? No wlasnie ta funkcja nie działa. Pokazuje się komunikat z pytaniem, czy chce usunąć X zdjęć, potwierdzam... I nic się nie dzieje.
Telefon resetowałsm.kilka razy, patrzyłam na te wszystkie ustawienia iCloud itd i bez zmian niestety :/
@patrol798: przy usuwaniu po kilka czasem się udaje, ale w małych ilościach.
Chciałabym usunąć wszystkie zdjęcia jednocześnie poprzez "usuń wszystkie", jak kolega wyżej radził, ale nie działa ta opcja w ogóle.

Przez iCloud nie używam, mam to niby wlaczone, że przesyła automatycznie, ale nie lubię tej opcji i nie korzystam.
Z iTunes też nie korzystam ¯\_(ツ)_/¯
@patrol798: nie mam właśnie.
Iphone se, ios 13.5.1

Przegrzebałam już i ustawienia ogólne, i zdjęć, iClouda.
I dalej usuwac mogę tylko pojedynczo badz po kilka, a wszystkich nie.
@michvlvk: to chyba była kwestia ilości.
Po tym, jak tak usunelam z 10-15%ręcznie, spróbowałam jeszcze raz "usuń wszystkie". Co prawda od razu nie działo się nic, ale po jakimś czasie zauważyłam pustki w folderze.
Misja więc zakończona sukcesem.
Dziękuję za wskazówki wszystkim :) @patrol798: @KarmelowyJeremiasz:
@agaja: Mam 11 i jak w folderze miałem kilkaset zdjęć usuniętych to też jakby się nic nie działo przez moment a po kilku dłuższych sekundach zdjęcia zostały usunięte.