Wpis z mikrobloga

Miseczki mam wujka który posiada firmę transportową która działa już jakiś czas, ale kompletnie jest zagubiony jeśli chodzi o jakąkolwiek automatyzacje i wszystko tam się robi z notesu i kalkulatorów...

Z tego co widzę na pierwszy rzut oka to mamy następujące problemy:

Zdjęcie poglądowe w Googlach jest paskudne, myślicie że by kupić kilka ładnych że stocka i tam wgrać? Ja bym tam nie zadzwonił jakbym widział fure 20 letnią na samej górze..

Strona internetowa - chyba robił to jakiś typ w technikum, strona jest paskudna i na bank zrobiona najprostszą metodą, jest bez żadnych zakładek jedna przewijana strona

Pozycjonowanie - coś gra, ale to nie ten rodzaj muzyki... Firma pojawia się w wyszukiwarkach, ale firma pozycjonuje się na ZDZICH ZDZISŁAW ICHNIK, chyba lepiej sam ZDZICH wpada w ucho, nie? Jak to teraz odkręcić jak ona 15 lat się tak nazywa we wszystkich krsach itp... Chciałbym nakarmić trochę Google, tylko jak myślicie jak dużo trzeba w to wladowac?

Skrypt na autorezerwacje - tak jak pisałem to wszystko w notesie działa - Chcialbym prosty skrypt żeby przychodził mail z informacją kto i gdzie chce jechać, jakieś 5 pól

Spersonalizowane reklamy na Facebooku itp - jak uderzyć w randomowego klienta indywidualnego?

Macie mireczki jakieś propozycje jak pomóc Wujkowi trochę ogarnąć ten biznes? Ile coś takiego by kosztowało i czy ktoś już ratował z Was firmy w ten sposób?

Firma jc nazywa się Stani i ma dobrą nazwę strony internetowej, ale poza tym cała reszta leży.

#internet #pytanie #seo #stronainternetowa #stronywww #wordpress
  • 5
@queuele: chyba najłatwiej będzie przez WordPressa, jeśli sam nie potrafisz tego zrobić. Napewno ktoś już wcześniej zrobił wtyczki do rezerwacji. Dodatkowo sprawdź wtyczkę yoast seo (chyba tak to się nazywało), która pomaga w pozycjonowaniu.