Wpis z mikrobloga

@Jabby: natomiast skoro pierwsza dama ma zarabiac 18 kola to ja chce wiedziec efekty tej pracy. Na ten moment #!$%@? widze jesli chodzi o takie dzialania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1694
@Jabby: mnie osobiście #!$%@? idea pierwszej damy. Jest żoną prezydenta, ale chyba ma własne życie? To powinna normalnie iść do pracy. Co to ma być żyć na koszt męża, czy państwa. Jeszcze kasę dostanie, niby za co? Jedyne po co są te damy, to by dziennikarze mieli o czym pisać, czyli w większości że ubrała dzisiaj spódnice a wczoraj garsonkę xd
  • Odpowiedz
@Jabby: W sumie niepotrzebnie prowokują gawiedź tymi groszami na waciki, jakby nie można dać prezydentowi jakiegoś przyzwoitego uposażenia (ze 100k na miesiąc?), żeby miał na utrzymanie rodziny.
  • Odpowiedz
@RustyJames: No właśnie nie do końca pójdzie sobie do normalnej pracy itp. bo jak sobie wyobrażasz ją w korpo czy gdziekolwiek indziej obstawioną borem by się jej krzywda nie stała? xd
  • Odpowiedz
mnie osobiście #!$%@? idea pierwszej damy. Jest żoną prezydenta, ale chyba ma własne życie? To powinna normalnie iść do pracy. Co to ma być żyć na koszt męża, czy państwa. Jeszcze kasę dostanie, niby za co? Jedyne po co są te damy, to by dziennikarze mieli o czym pisać, czyli w większości że ubrała dzisiaj spódnice a wczoraj garsonkę xd


@RustyJames: no właśnie niepisanym prawem jest, że oczekuje się od Pierwszej
  • Odpowiedz
@RustyJames: gdyby ktoś zatrudnił Pierwszą Damę miałby szansę uzyskać dostęp do tajemnic państwowych, czy możliwość różnych nacisków na głowę państwa. To zły pomysł, rozumiem emocjonalny stosunek do obecnie Panujących ale nie.
  • Odpowiedz
@RustyJames: no nie jest to takie proste - bo koszty ochrony są wyższe niż to co by zarobiła.
Nie zmiania to faktu że mogłaby to być średnia krajowa, albo podwójna średnia - a nie 150% pensji posła, bo to nie ma żadnego uzasadnienia.
  • Odpowiedz